GeriStil Önerileri Elbise dediğin yırtmaçlı olur!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Elbise dediğin yırtmaçlı olur!

Elbise dediğin yırtmaçlı olur!

"Dekolte kelimesi bazılarımıza itici gelebilir. Fakat bacak dekoltesi, yani yırtmaçlar, dekolteyle aranızı düzeltebilir."

Bu yaz özel bir geceye katıldığınızda eğer tuvalet giyecekseniz yandan derin bir yırtmacı olmasına dikkat edin.

Rita Hayworth'un Gilda filminde tüm kadınlara ilham verdiği yırtmaçlı siyah elbisesinden beri bu seksi model yerini hep korudu ama şimdi her zamankinden fazla moda. Bacaklarına güvenen kadınların tercih ettiği bu dekolteler, özellikle bacaklarınız uzunsa harika duruyor.

Kırmızı halıda muhteşem yırtmaçlı elbiseleriyle arzı endam eden güzeller Megan Fox, Angelina Jolie ve Blake Lively bizi kendilerine hayran bıraktı. Transformers filminin galasında giydiği derin yırtmaçlı bordo elbisesiyle Megan Fox, bizim bile nefesimizi kesti. Metropolitan Museum Galası'nda su yeşili elbisesiyle gördüğümüz Blake Lively'de isterse ne kadar şık olabileceğini gösterir gibiydi. Tabii ki Cannes'da kırmızı halı üzerinde hepimizi büyüleyen pudra rengi elbisesiyle Angelina Jolie'den bahsetmeden geçemeyeceğiz. Derin bacak yırtmacı ile gerçekten çok seksi görünüyordu...

Bazı kadınların dekolteye fazla cesaret edemediğini biliyoruz... Göğüs ve sırt dekolteleri bazen çok iddialı olabiliyor. Ama siz de elbisenize gizemli ve etkili bir detay eklemek istiyorsanız, bacak dekoltesini mutlaka denemelisiniz.

Dekolte ama nereye kadar?

Dekolte bakımı ile güzelleşin!

Erkekler 'dekolte' hakkında ne düşünüyor?

Ünlü ve şık kadınların başarılı ve başarısız dekolte deneyimlerini görmek için tıklayın!