GeriEv Dekorasyon Duvar kağıdının dönüşü
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Duvar kağıdının dönüşü

Duvar kağıdının dönüşü

"Uzun zamandır demode görülen çocukluğumuzun duvar kağıtları tekrar trendler arasında yerini aldı. Aslına bakılırsa onlar artık duvar kaplaması!"

Dönüşü muhteşem olan duvar kağıtları kolay temizlenebilir, sağlam, pratik ve en önemlisi estetik olması nedeniyle tekrar mimarların gözdesi olmuş durumda. Üstelik artık öyle çok çeşidi var ki, ev dekorasyonunda en zor seçimi bu alanda yapabilirsiniz.

Granit esaslılarda kum tanelerini hissetmek, tekstil esaslılarda püsküllere dokunmak mümkün. En çok tercih edilenlerin başında ise şu sıralar doğal olanlar geliyor. Bambu duvar kağıtları evinizin havasını tamamen değiştirecek, şehrin yorgunluğunu silip atacaktır.

Biz kadınların en titiz olduğu konulardan birine de vinil duvar kağıtları cevap veriyor. Dilenildiği gibi temizlenebilen, herhangi gibi bir iz bırakmayan bu duvar kağıtları artık sadece dekorasyondan sıkılmanız sebebiyle raflara kaldırılacaktır.

Duvar kağıdı seçiminde desen ve renk seçeneği de çok geniş bir yelpazede önünüze seriliyor. Eğer isterseniz duvarlarınızı bordürlerle bölerek ev dekorasyonunda farklı duvar kağıtlarından yarralanabilir ve yaşadığınız ortamı vazgeçilmez hale getirebilirsiniz.