GeriGelin Modası Düğününüzde Konuklara Teşekkür Etmenin 4 Yolu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Düğününüzde Konuklara Teşekkür Etmenin 4 Yolu

Düğününüzde Konuklara Teşekkür Etmenin 4 Yolu

"Dünyanın her yerinde birçok insan sevgilisine bağlılığını evlilikle taçlandırmak ister. Bu da en büyük sevgi eylemidir. Özel gününüzde arkadaşlarınızın, ailenizin, sevdiklerinizin yanınızda olması, bu güzel günü onların varlığıyla onurlandırmak, sizleri fazlasıyla mutlu edecektir. Peki, onlara nasıl teşekkür etmelisiniz? Gelin hep birlikte bakalım…"

GELENEKSEL TEŞEKKÜR NOTLARI

Konuklarınıza toplu bir teşekkür mesajı yazmaktansa, el yazısı ile isme özel yazılmış notlar verebilirsiniz. Kendilerini oldukça özel hissedeceklerine eminiz.

Düğününüzde Konuklara Teşekkür Etmenin 4 Yolu

HOŞ GELDİN HEDİYELERİ

Tören başlamadan önce konuklara hoş geldin hediyeleri vermek, onlara tören boyunca iyi hissettirecektir. Konuklarınıza ağaç fideleri, minik ayna, özel hazırlanmış kalem gibi sevimli hediyeler verebilirsiniz.

TEŞEKKÜR VİDEOLARI

Düğününüzü sosyal medyada eğlenceli bir teşekkür videosuyla takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Farklı arkadaş grupları, aileler için videolar, çevrimiçi beğeniler ve yorumlar, tören sona erdikten sonra da insanlarda heyecan ve nostalji duygusu yaratacaktır.

Düğününüzde Konuklara Teşekkür Etmenin 4 Yolu

FOTOĞRAF KABİNİ KURMAK

Özel bir fotoğraf kabini oluşturmak, düğün gününüze heyecan katmanın harika yollarından biri olmakla birlikte unutulmaz bir hediyedir. Kara tahtalar, düğün temalı aksesuarlar, büyük boy çerçeveler ve çılgın şapkalar ile fotoğraf kabininizi hazırlayabilirsiniz.

MAHMURE ÖZEL