GeriModa Trendleri Düğünlerde asla bunları giymeyin!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Düğünlerde asla bunları giymeyin!

Düğünlerde asla bunları giymeyin!

"En iyi arkadaşınız evleniyor ve gitmeniz gereken bir düğün yemeği var."

En doğru kıyafeti bulmakta zorlanıyorsunuz ve yardıma ihtiyacınız var. Elbette gardırobunuzda ne var bilmediğimizden, ne giymeniz konusunda size yardımcı olamayız ama ne giymemeniz konusunda aşağıda yazdıklarımıza bir göz atmanızda fayda var.

Siyah

Evet, smokinler siyahtır ve siyah aslında yasın rengidir. Arkadaşınızın düğününde kurduğu güzel birlikteliğe olan saygınızı göstermek için siyah yerine mutluluk veren, eğlenceli bir kıyafet seçin. Elbette bir köşede, ciddi bir kokteyl için siyah bir elbisenizin olması iyi ama unutmayın, bu bir düğün!

Minicik elbiseler

Hiçbir şey ‘bana bakın’ diye bağıran bir elbise kadar kötü olamaz. Elbette bacaklarınızı ya da dekoltenizi sergilemekte bir sorun yok ama düğünler bunun için uygun yer ve zaman değildir.

Kot-tişört

Düğünün resmiyetten ne kadar uzak olmasının hiçbir önemi yok; kot ve tişört ikilisi bir düğün için asla bir seçenek değildir. Hatta biraz daha açık olmak gerekirse, sakın iyice saçmalayıp o kotun altına parmak arası terlik giymeyin!

Taç

Eminim bu aksesuardan bahsetmememiz için dua ediyordunuz ama mümkün değil, parlak taşlarla süslü bir kraliçe tacı takıp bir düğünü sabote etmemelisiniz. Kendi düğününüz olmadıkça böyle çaresizce ve saçma bir şey yapmayın.

Etek-ceket takım

Bunun bir iş görüşmesi değil de düğün olduğunu kafanıza sokun. İşte sergilediğiniz kişiliğinizi bir kenara bırakın ve kendinize güzel bir elbise bulun.

Beyaz

Beyaz gelinin rengidir ve düğün gününde ona aittir. Böylesi özel bir günde beyaz bir şey giymek gelini sırtından bıçaklamaya çalışmaktan başka bir şey değildir.