GeriModa Trendleri Doğru Seçimlerle Zayıf Görünün!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Doğru Seçimlerle Zayıf Görünün!

Doğru Seçimlerle Zayıf Görünün!

"Kadınların en büyük sıkıntılarından birisi de fazla kiloları... Sakın kilo yüzünden giyinemiyorum demeyin! İşte zayıf görünmenin yolları..."

Aksesuar kullanın

Kolye yığını kimseye zarar vermez ve bu zıtlık omuzlarınızı daha küçük gösterir ve üzerinizdekine daha ağır bir hava katar. Kolyenin yarattığı üçgen efekti belinizi ve bacaklarınızı daha ince gösterir.

Bol pantolon ve etekler zayıf gösterir

Kalçaları gizlemek için en iyi yöntemlerden biri bol etekler ve bol pantolonlar. Bu parçalar kalçalarınızın daha az göze batmasını sağlayacak.Doğru Seçimlerle Zayıf Görünün
Düz saçlar ve büyük gözlükler işe yarar

Nicole Richie’nin her zaman bu kadar şık görünmesinin bir sebebi var. Arkada toplanmış düz saçların ve kocaman güneş gözlüklerinin kombini herkesi birazcık zarif gösterir. Bu ikili elmacık kemiklerinizi aydınlatır ve herhangi bir kıyafeti harika hale getirir.

Yırtık boyfriend jeanlerden korkmayın

Yırtık jeanler oldukça moda. Kullanımı kolay, rahat bir boyfriend jean'le nasıl daha zayıf göründüğünüze şaşıracaksınız.

Rahat bırakın

Zayıf görünmenin birçok ipucu gömleğinizi belinize sıkıştırmak üzerine odaklanırken, eteğinizin ya da şortunuzun üzerine bırakılmış bir gömlek giymek de sizi daha zayıf gösterecektir. Üzerinizdekinin kalçanızı örtmesine, etek ya da şortunuzun diz üstü olmasına dikkat edin.Doğru Seçimlerle Zayıf Görünün
Dikine çizgiler her zaman işe yarar

Görünüşe göre annelerimiz haklıymış; dikine çizgiler gerçekten de bizi daha uzun ve zayıf gösteriyor. Eğer tamamen bu desende bir kıyafet giymek sizin için biraz fazlaysa, sadece çizgili bir üst ya da pantolon kullanabilirsiniz.

Volanlı etek giyin

Bel kısmınızı minimize etmek için üstünüzü uzun eteğinizin içine sokun ve kalça kısmınızdaki sıkıntılı alanları kapatın.

Orta uzunlukta bir etek seçin

Eğer sıkıntılı bölgeniz bacaklarınızsa şanslısınız! Orta uzunluktaki etekler stilinizin kalıcı bir parçası olabilir ve beldeki duruşu asla vücudunuzu daha iyi göstermekte başarısız olmaz.Doğru Seçimlerle Zayıf Görünün

Uzun bir üst ve kısa bir alt mükemmel görünür

İlginç bir blazer aldatmacası için üzerinize uzun bir hırka atıp yazlık görüntünüzü dengeleyebilirsiniz. Söz veriyoruz çok daha uzun ve zayıf görüneceksiniz.

Gömlek elbise giyin

Stil sahibi her kadının dolabında bir gömlek elbise olmalı. Asla modası geçmiyor ve her vücut tipi için uygun.

Siyah rengin mucizesine kapılın

Şüpheye düştüğünüzde tepeden tırnağa siyah giyinmeyi seçmelisiniz. Hiçbir şey siyah bir kombinden daha zayıf gösteremez.Doğru Seçimlerle Zayıf Görünün
Klasik bir A kesim elbiseye sahip olun

A kesim bir elbise gardırobunuzda mutlaka olmalı. Bu kesimin orta kısmı belinizi daha ince gösterir, üst kesimi minimize eder ve volanlı eteği kalçalarınızı kapatır.

Yüksek bel şortlar harika görünebilir

Başka bir mit: Şort asla olduğundan daha güzel göstermez. Yanlış! Bele iyi oturan bir şort, klasik beyaz bir gömlekle kombinlendiğinde oldukça zayıf gösteren bir etkiye sahip.

Rahat bırakın

Zayıf görünmenin birçok ipucu gömleğinizi belinize sıkıştırmak üzerine odaklanırken, eteğinizin ya da şortunuzun üzerine bırakılmış bir gömlek giymek de sizi daha zayıf gösterecektir. Üzerinizdekinin kalçanızı örtmesine, etek ya da şortunuzun diz üstü olmasına dikkat edin.