GeriModa Trendleri Doğallık ikonu: Jessica Alba
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Doğallık ikonu: Jessica Alba

Doğallık ikonu: Jessica Alba

"Jessica Alba, kariyeriyle olduğu kadar, güzelliği ve stiliyle de dikkat çekiyor."

Özel hayatında jeanden vazgeçemiyor!
Güzel yıldız başarılı bir kariyerin yanı sıra, harika bir aileye sahip. Mutlu bir evliliği ve küçük bir kızı var. Çalışmadığı zamanlarda eşi ve kızıyla vakit geçirmeyi seviyor. Küçük kızı Honor'la genellikle kum havuzlarında ve çimlerin üzerinde olduğu için günlük giyimi daha çok jean ve bit tişörtten oluşuyor. Hepimizin onu kıskanmasına sebep olan şey ise, bu kıyafetin içinde bile çok güzel görünmesi.

Doğallık ikonu: Jessica Alba

Jessica Alba'ya kendini en seksi hissettiği kıyafeti sorduğunuzda, jean, tişört ve yüksek topuklar diye cevap veriyor. Özel hayatında oldukça düşkün olduğu rahatlık ve özgürlüğü doğal olarak giyim tarzına da yansıyor. Bunun dışında mokasenler, babetler, yırtık jean'ler ve kumaş pantolonlar Jessica Alba'nın üzerinde sık sık görebileceğiniz şeyler.

Günlük giyiminde her ne kadar etek ya da elbise ilk tercihlerinden olmasa da, zaman zaman onu da böyle bir giysinin içinde görebiliyoruz. Bize sorarsanız floral desenli ve canlı renkli elbiseler ona çok yakışıyor.

Şatafatlı giysileri sevmiyor
Ne kırmızı halıda, ne özel davetlerde, ne de bir defilenin ilk sırasında Jessica Alba'yı kabarık etekli tuvaletler ve volanlı giysilerle göremezsiniz. O, böyle gecelerde genellikle kum saati figürünü ortaya çıkaracak sade ama çok seksi giysiler giymeyi tercih ediyor.

Doğallık ikonu: Jessica Alba

Özellikle mini elbiseler Jessica Alba'nın vazgeçilmezlerinden. Filmlerinin galalarında da genellikle dizlerinin hemen üzerinde biten ve oldukça sade görünen elbiseler giyiyor. Sanıyoruz Jessica Alba kıyafetinin görkeminin güzelliğini gölgede bırakmasını istemiyor.

Alba kendisiyle çok barışık bir kadın. Her ne kadar küçükken sağlık sorunları nedeniyle zor ve yalnız bir çocukluk geçirmiş olsa da, şimdi kendi ayakları üzerinde güçlü bir şekilde durabiliyor. Bu kıyafet seçimine de yansıyor tabii. Cesaret isteyen heykelsi görünümlü ve en futuristik elbiseleri bile, sıradan bir elbise gibi rahatlıkla üzerinde taşıyabiliyor. Hatta çoğu zaman modellerin üzerinde görüp burun kıvırdığımız tasarımları, onun üzerinde görüp beğenebiliyoruz.

Tam bir aksesuar tutkunu
Jessica Alba sade giyimini her zaman güzel bir aksesuarla tamamlıyor. Özellikle toplu kullanmayı sevdiği saçlarını renkli ve değişik tokalı taçlarla süslüyor. Günlük hayatında zaten vazgeçilmezleri olan bu aksesuarları, kimi zaman kırmızı halıya bile taşıyor!

Doğallık ikonu: Jessica Alba