GeriKadın Sağlığı Doğadaki akıllı zayıflama sürprizleri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Doğadaki akıllı zayıflama sürprizleri

Doğadaki akıllı zayıflama sürprizleri

"Kilolarla, selülitle savaşmak için kötü bir zaman yaklaşıyor. Baharlık ya da yazlık kıyfafetlerin nasıl giyileceği korkusu başladı. Bedendeki aşırı yağlar ve selülitler bugünlerde birçok kadının çare aradığı konu."

Şimdi aynı zamanda düğün, nişan mevsimi. Evlenecek olan bayanlar da formda bir beden için kesinlikle ihtiyaçları olan doğru ve sonuç getirecek yolları aramakta. Artık doğanın sırlarla dolu dünyasına girmenin tam zamanı. Doğal kaynaklardan, yani bitkilerden elde edilen yağlar, öz sıvılar, özsular, yağ çözücü tozlar. Birçok doğal madde, sizi mutsuz eden kilonun geri gelmemek üzere gitmesini sağlayan araçlar.

Gerçek zayıflatma fonksiyonu bitkilerde

Akıllı yöntemlerle ince, sıkı ve pürüzsüz bir vücuda sahip olmaya kalkmalı. Yoksa, aynı kilolar gelip yine sizleri buluyor. "Mucizevi kilo veriyorum" diyen hapları, kapsülleri kullanıyorsunuz ama böbrek hasarı, kan basıncının yükselmesi, uykusuzluk, hırçınlık, çarpıntı, gibi ciddi etkileri olan bu yöntemler yaşamınız için tehlike arzediyor. Akıllı davranırsanız, zayıflık sürprizi sizi karşılar. Fazla kilolardan kurtulmaya gerçek bir yol arıyorsanız, bu doğada. Çünkü bitkiler gerçek zayıflatma fonksiyonuna sahip. Rezene, biberiye, keten tohumu gibi onlarca bitkinin yaprak, tohumları ve yağları zayıflama sürprizini insanlara sunuyor. Bacak, baldır ve karın bölgelerine etki eden bitkisel yağ uygulamaları ise selülitin sağlıklı bir şekilde yok edilmesi sağlanıyor.

1 haftada 3 kilo

Sıradan bir yöntemle sadece kilo verebilirsiniz fakat bitkisel bir yöntemle bunu çözdüğünüz zaman vücut kilo verirken inceliyor, sıkılaşıp, kendini toparlıyor. Doğa, vücut şekillendirmede mükemmel bir tamamlayıcı. İçecekleri ihmal etmeyerek tabii. Biberiye, rezene gibi birçok doğal çayı kilo verme düzenleyicisi olarak kullanın. Yeşilçay gibi bitkilerin kuru yaprakları özel incelme mucizesi taşıyor. Dağlardan, çayırlardan gelen ve kilo problemlerini çözmek için gerekli olan maddeler bu bitkilerde. Bunları Latilia Güzellik merkezi'nde deneyimlediğim sonuçları ele alarak paylaşıyorum. Özellikle zayıflatma yönü olan bitkilerle yapılan seanslarla ve doğal kürlerle 1 hafta sonunda ortalama 3 kilo veriliyor. Yağ dokularını eritici bitkisel yağ karışımları ile yapılan masajlar spor yapmışcasına deri altına yerleştirilen yağın çıkarılmasını teşvik ediyor. Uygulamadan bir süre sonra sıkılaşma etkisini, ciltteki düzgünlüğü ve deriye verilen nemi görüyorsunuz.

Basenlere şekil veren bitki yağları

Selüliti ortadan kaldırmak için bir herbalist olarak sorunla doğal yolla mücadele edilmesi gerektiği üzerinde duruyorum. Doğal Zayıflama Danışmanı ve uygulayıcısı olduğum Latilia Güzellik Merkezi'nde, beden şeklini bozan basenler ve portakal kabuğu görünümünde olup, deri altında sıvı birikmesi nedeniyle ciltte çirkin bir görüntü oluşturan ‘‘selülit’’in çaresi için çeşit çeşit otlar ve bitki özleri devreye giriyor. Kısa sürede vücudun belli bölgelerinde toplanan yağları azaltan, basenleri şekle sokan yetenekleri olan bitkilerin kazandırdıkları ciddiye alınmalı. Hasat edilir edilmez içindeki aktif maddeleri özümseyebilmek için özel bir sürece tabi tutuluyorlar bitkiler. Bu süreç sonunda doğal yardımcılar, tamamlayıcılar elde ediliyor. En önemlisi "Zayıflıyorum cildim sarkıyor" korkusunun olmaması. Doğal uygulamalar cildin kendini yenilemesini de sağlıyor.

Yağlar enerjiye dönüşüyor

Vücudumuzdaki gevşemenin önüne geçmenin en sağlıklı yollarından biri de spor ama birçok kadın sporu uzun süre yapamıyor. Yapanlar da derhal eski kiloya dönüyor. Doğal haliyle cildin eski durumunun geri kazanılması ve de pürüzsüz olması için önce sizi çirkin gösteren yağların bitkisel yollarla enerjiye dönüşmesi gerekir. Vücut yağları, selülit, doğum kilo ve çatlakları için doğadaki sistemden yararlandığınızda ise form kazanma doğru işliyor.

Bir yenilik, bir değişim olarak gündeme gelen doğal kilo verme yöntemleri bütün dünyada yerini aldı. Artık en önemli etken doğallık. Doğal hammadde, doğal bitki, doğal koruyucu, doğal taşıyıcı, doğal çözücü, doğal çözeltiler. Bunlar her yerde kabul görürken, etkisiz ve sağlıklı olmayan yollarla oyalanmamak lazım. Bütün bunların artısı ne derseniz en az ayda 10-12 kilo. . Üstelik kalıcı, etkisini kaybetmeyen bir form bu.

Yüzyıllara yayılmış insanlık hafızasından gelen bilgilerle sizinle bunları paylaştım. Hiçbir zararı olmayan doğanın rahatlatıcı ve onarıcı etkileriyle bitkilerle zayıflamak için alternatif çözümlere kulak vermenizin zamanı diye düşünüyorum. Vücudunuzda çirkin bir heybe gibi taşıdığınız kiloların mutsuzluğundan kurtulun. Her türlü sorularınız için mail ve telefonla beni arayabilirsiniz.

Formda bir yaşam temennilerimle

Besininiz ilacınız, doğa dostunuz olsun!

Herbalist Tarkan Güveloğlu

Mahmure.com Uzmanı

0216 414 97 16

0 216 485 49 77

bilgi@herbalisttarkan.com

www.herbalisttarkan.com

False