GeriStil Önerileri Dizi Modası- İstabullu Gelin Dizisi/ Ülfet Kavaklı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dizi Modası- İstabullu Gelin Dizisi/ Ülfet Kavaklı

Dizi Modası- İstabullu Gelin Dizisi/ Ülfet Kavaklı

"Cuma akşamları Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisine, 3. sezonda usta oyuncu Meral Çetinkaya dahil oldu. Meral Çetinkaya’nın canlandırdığı Ülfet Hanım karakteri, ünlü bir modacı ve stil sahibi bir kadın."

Meral Çekinkaya’nın İstanbullu Gelin dizisine katılması, sevenlerini çok mutlu etti. Meral Hanım daha önceki rollerinden çok daha farklı bir rol ile ekranlardaydı. Kendi giyim markasını kurmuş ünlü bir modacı, güçlü ve tarzına önem veren bir kadın olarak tüm izleyenleri büyüledi.

Ülfet Kavaklı’nın başarılı stili Müge Çıtak tarafından şekillendiriliyor. Ülfet’in stiline ilk bakışta gözümüze çarpanlar genç ve dinamik bir görüntüsü ve rahat kıyafet seçimleri. Stilinin sırrı ise iddialı parçaları ve renkleri kombinlemedeki başarısı.Dizi Modası- İstabullu Gelin Dizisi/ Ülfet Kavaklı

Ülfet Hanım’ın kombinlerinde renkli parçalar göze çarpıyor. Henüz kendisini pastel renkli kıyafetler ile hiç görmedik. Renk seçimleri sarı, kırmızı ve mavinin canlı tonlarından oluşuyor. Bu da görünümüne daha enerjik bir hava veriyor.

Üstteki kombinlerde renk kullanımının şal, küpe ve gözlük gibi aksesuarlarda sınırlandığını görüyoruz. Kombinin diğer parçaları genellikle siyah, beyaz, lacivert renklerden ve denim kumaştan oluşuyor. Son görseldeki çok beğenilen sweatshirtü de yine canlı renkleri içerisinde barındıran, lacivert renk ağırlıklı bir ürün.

Renkli fular Selin Küçüköz tasarımı, sarı küpeleri Berrin Özkan ceketi ve jean pantolonu İpekyol, gömleği Zara marka.

Çok renkli sweatshirtü Gökhan Yavaş Offıcial

Ülfet Hanım’ın stilinin önemli bir parçasını aksesuarlar oluşturuyor. Büyük ebatlı güneş gözlükleri, küpe, kolye ve bilezikler vazgeçilmezi. En çok kullandığı aksesuarı ise sağ elinde bulunan dolama bileklik/yüzük, markası NILLUSH VINTAGE.

Elbisesi COS, şalı SELİNKÜÇÜKSÖZ tasarımı.Dizi Modası- İstabullu Gelin Dizisi/ Ülfet Kavaklı

Güneş gözlüklerinde kare büyük ebatlı modelleri, numaralı gözlüklerinde ise yuvarlak ve renkli çerçeveleri tercih ediyor. Üst görseldeki güneş gözlüğü Italia Independent, alttaki Tom  Ford marka.

Numaralı renkli çerçeveli gözlükleri ise Adidas Orıjınals By Italia Independent marka.

Ülfet’in büyük mavi boncuklu kolyesi Inbebek Design, beyaz kolyesi ise Ayşen Armağan tasarımı.Dizi Modası- İstabullu Gelin Dizisi/ Ülfet Kavaklı

Ülfet Hanım’ın mavi gözlük çercevesi ADIDAS ORIJINALS; desenli, ince çerceveli gözlüğü Tom Ford marka.Dizi Modası- İstabullu Gelin Dizisi/ Ülfet KavaklıÜlfet Hanım’ın pantolon bluz kombinleri genellikle salaş, rahat parçalardan oluşuyor. Kombininde tercih ettiği parçalar klasik kesimli değil, sıradışı bir çizgiye sahip ürünler. Örneğin beyaz gömlekte tercihi klasik bir gömlek değil, büyük manşetli ve yakalı ,yandan bağlamalı bir model oluyor. Beyaz gömleği Begüm Baccal, parlak pantolonu Tuba Ergin tasarımı.

İkinci kombinindeki file detaylı elbisesi Tuba Ergin, üzerindeki spor uzun ceketi ise Didem Gerdanerli tasarımı.

Çizgili sweatshirtü Mudo, fermuarlı tulumu Zara markasına ait.

Hazırlayan: Vitrinde Ne Var

False