GeriKadın Sağlığı Diyetsiz, sporsuz 85 kilodan 55 kiloya. Mucizeyi sizde deneyin.
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Diyetsiz, sporsuz 85 kilodan 55 kiloya. Mucizeyi sizde deneyin.

Diyetsiz, sporsuz 85 kilodan 55 kiloya. Mucizeyi sizde deneyin.

"CACI sayesinde diyetsiz, sporsuz 34 kilo verdi hem de bir kaç ayda. Peki CACI mucizesi ne?"

Micro plus cihazı microterapinin en üst düzeyde kullanılan özel geliştirilmiş elektro terapi cihazıdır. Mİcro plus cihazı uygulaması sonucunda kaslar uyarılır. Bu da kan dolaşım sistemine salınım olduğu sürece kasların yaratılan enerji ihtiyacını karşılamak üzere enerji kaynağı olarak etrafındaki yağları kullanmasıyla sonuçlanır.
Eklem, tendon ve kasın mekanik reseptirlerinin uyarılması, kasların uyarılması ve kas tonunun korunması, kas iyileşmesi, toksinlerin atılması "tropik etki" olarak adlandırılır.

Merkezi sinir sistemi üzerindeki etkileri düşük frekanslı titreşimlerin gevşeme durumu başlattığı EEG ile kanıtlanmıştır.

Uygulama alanları
1. Farklı seviyedeki her türlü selülit tedavisi
2. Zayıflama ve detoksikasyon
3. Yüzeysel ve derinlemesine lenf drenaj
4. Bölgesel şekillendirme
5. Kas tonifikasyonu (karın, bacak, kol, popo, sırt, Yyüz göğüs germe)
6. Lifting "sarkmaya bağlı tedaviler"
7. Yüzde cilt elastikiyetinin arttırılması
8. Ağrı, ödem, bacaklarda yorgunluk sendromu
9. Premenstruel ödemÜcretsiz deneme seansı kazanmak için tıklayın!
Bugüne kadar yapılan terapiler boyunca ve sonrasında hastalar cihaza mükemmel bir uyum göstermiş, hiçbir sorun yaşamamış ve hiçbir şikayette bulunmamışlar. Tümü de uygulama ertesinde kapıldıkları mutluluğu, bacaklarında duydukları hafifliği ve kaslarının güçlendiğini hissettiklerini belirtmişler. Terapinin 3-4'üncü haftalarından itibaren bakımlar sonuç vermeye başlamış ve bu haftalardan başlayarak doku elastikiyetinde müthiş bir artış, hatlarda düzelme, daha iyi bir kan dolaşımı ve yağ dokularında fark edilir bir azalma gözlenmiştir.

Kısa süre önce liposuction operasyonu geçiren deneklerde, diğer olumlu etkilerin yanı sıra ameliyat sonrası iyileşme sürecinde standartlara göre ciddi bir azalma tespit edilmiş ve bu gelişim kayıt altına alınmış.Ücretsiz deneme seansı kazanmak için tıklayın!
CACI
Bedenimizde bazı kas gurupları, hayatımızda çok fazla kullanmadığımız için, zamanla sarkar. Kuvveti azalmış olan kaslar tutundukları dokuyu bırakırlar ve özellikle kol altları, bacak içleri, karın, kalça ve göğüslerde sarkmalara neden olurlar.

CACI, 53 adet kas üzerinde teker teker çalışarak, yüz bölgesindeki sarkmaları, yanaklardaki yumuşamaları ve sarkık ifadeleri, göz kaslarının zayıflaması sonucu düşen göz kapaklarını acı hissettirmeden toparlıyor.

MIKROLIFTING
Bu yöntemle kas grupları tümüyle kuvvetleniyor ve tonajları arttırılıyor. 30 dakikada 70 saat egzersiz yapmış kadar etkili oluyor.

THALGO DENİZ ÜRÜNLERİYLE YÜZ GERDİRME
Bilimsel olarak henüz keşfedilmeye başlayan deniz, olağanüstü zenginlikte bir aktif madde, mineral, vitamin deposudur.

Thalgo serisinde aromatik ürünler de bulunduğundan bitkisel aromaterapi bakımlar yapılıyor. Bu da deniz zenginliğinin bitkilerin gücü ile birleşmesini sağlıyor.

Thalgo, rahatlama, toksin atma, stres atma, zayıflama, selülit giderme vücudu şekillendirme ve forma sokma, cilt gençliği gibi SPA'nın temel ihtiyaçlarını karşılayan zengin bir programa sahip.
Ücretsiz deneme seansı kazanmak için tıklayın!