GeriKadın Sağlığı Dikkat! Erkekler bunlara tahammül edemiyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dikkat! Erkekler bunlara tahammül edemiyor!

Dikkat! Erkekler bunlara tahammül edemiyor!

"Erkekler en ufak bir nedenden dolayı bile kadınlardan uzaklaşabilirler... İşte en yaygın soğuma nedenleri..."

Dedikodu...

Erkekler sürekli başka kadınların görünümleri ve yaptıkları hakkında konuşan kadınlardan hiç hoşlanmazlar. Kendilerini böyle kadınların yanında rahat hissetmedikleri gibi, bu davranışı aptalca bulurlar.

Servet...

Hiç bir erkek esas çekici olan şeyin cüzdanı olduğu düşüncesinden hoşlanmaz. Hatta "Ne iş yapıyorsun" sorusunu bile "Ne kadar paran var" diye algıladıkları da görülür.

Kıskançlık...

Bu kadının kendi kendini bitirmeye başlamasıdır. Bir erkeğe yakın olmanın yollarından birisi ona özgürlüğünü vermektir...

Beraberlik...

Bazı kadınlar yanlarında erkekleri olmadan hiçbir şey yapamazlar... Ne sinemaya gidebilirler, ne de restorana... Yapacakları her şeyde erkeklere bağlıdırlar ve günde 10 kez ararlar. Bu tür davranışlar da erkekleri tam anlamıyla deli eder...

Dırdır...

Sürekli eleştiren ve hiçbir şeyi beğenmeyen kadınlar da erkekleri canından bezdirir...

Eskiler...

Bir kadın sürekli eski ilişkisinden bahsederek yanındaki erkeğe ya onu yeterli bulmadığı ya da eski aşkını unutamadığı izlenimini verir. Bu da erkeğe edilecek en büyük hakarettir herhalde...

Sızlanma...

Sürekli bir derdinden bahseden kadınlar karşılarındaki erkeği yorar ve sıkarlar. Çünkü erkek, kadının problemini mutlaka kendisinin çözmesi gerekiyormuş gibi bir hisse kapılır.

Saçmalamak...

Kuaförünün ne söylediğinden ya da başkalarının ne giydiğinden, nerelere gittiğinden bahsetmek ve daha kötüsü bunu sürekli kılmak yerine içinde kadın ve erkeğin birlikte ilgilenebileceği konu başlıkları bulmak daima daha iyidir.

Bekletmek...

Bilinen en yaygın kadın hastalıklarından biri de bekletmektir. Bekletmeyi alışkanlık haline getiren kadınlara tavsiyemiz bundan bir an önce kurtulmaları..

Kaynak:saglikveyasamdergisi.com