Geriİyi Yaşam Denizin Tazeliğini Ayağınıza Geliyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Denizin Tazeliğini Ayağınıza Geliyor!

Denizin Tazeliğini Ayağınıza Geliyor!

"LR Health&Beauty, yosun içerikli LR Algetics ayak bakımı ürünleri ile cilt bakımını tamamlıyor..."

Laminaria yosunu ve yumuşak serinletici boncuklar içeren LR Algetics Ayak ve Bacak Jeli ayaklara gün boyu tazelik hissi sunuyor. Jel, deodorant ve ter önleyici özelliği sayesinde yaz aylarının kurtarıcısı oluyor.

Yazın giyilen açık ayakkabılar yüzünden ve plajda geçecek günlerde ayaklarda oluşacak yıpranmalara karşı LR Algetics Ayak Kremi cildi besleyerek nasır oluşumunu azaltıyor. Kuru ve yıpranmış ayaklarda ise ölü deriyi hassasça temizleyerek cildi tazeleyen LR Algetics Ayak Peeling’i çekiciliğinizi tamamlayacak bakımı ayağınıza getiriyor.

Denizin Tazeliğini Ayağınıza Geliyor

LR Algetics Ayak ve Bacak Kremi: 17,90 TL

LR Algetics Ayak Kremi: 18,90 TL

LR Algetics Ayak Peeling: 17,90 TL

LR Health & Beauty; vücut bakımı ve güzellik ürünleriyle, 1985’ten bu yana faaliyet gösteren Almanya'nın önde gelen doğrudan satış firmasıdır. Dünya çapında 30 ülkede faaliyet gösteren LR, bünyesinde bulundurduğu 1.000’den fazla çalışanı, yaklaşık 300.000 kayıtlı iş ortağı ve müşterisiyle global sektörün önde gelen oyuncularındandır. Yenilikçi ve kaliteye önem veren kurum anlayışıyla LR, yaptığı 1 milyon Euro yatırımla, Avrupa’nın en modern AR-GE tesisine sahiptir.

Dünyanın en büyük Aloe Vera üreticisi olan LR’ın ürünleri IASC (International Aloe Vera Science Council) ve INSTITUT FRENSENIUS kalite sertifikalarına sahiptir. LR’ın ünlülerin de dahil olduğu özel Eau de Parfum serisi DERMATEST onayı ve dünya çapında 40 milyonun üzerinde satış rakamıyla kalitesini ispatlamıştır. Alman kalitesindeki ürünleri, benzersiz otomobil konsepti,satış ortakları için mesleki eğitim ve hizmetleri, adil ve şeffaf pazarlama planlarının yanı sıra Bruce Willis, Karolina Kurkova, Heidi Klum, Emma Heming-Willis, Marcus Schenkenberg ve Ralf Moeller gibi ünlülerle yürüttüğü işbirlikleri LR’ın başarı faktörleri arasındadır.

LR, operasyonel süreçleri uygulamaya koyarken otomobil konsepti kapsamında Porsche, Mercedes ve Volkswagen ile işbirliği yapmaktadır. LR bünyesinde 2006 yılında kamuya hizmet etmek amacıyla LR Global Kids Fund kurulmuştur. LR, Avrupa Doğrudan Satış Derneği(SELDIA) ve Türkiye Doğrudan Satış Derneği üyesidir.