GeriEv Dekorasyon Dekorasyonla Bir Hafta Sonu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dekorasyonla Bir Hafta Sonu

Dekorasyonla Bir Hafta Sonu

"Hafta sonu geldi çattı. Bu hafta sonunu küçük dekorasyon fikirleri ile kendinizi mutlu edebilirsiniz..."

Hafta sonu geldi çattı. Bu hafta sonunu küçük dekorasyon fikirleri ile kendinizi mutlu edebilirsiniz. Bir iki küçük aksesuarla evinize hoş bir dekorasyon hazırlayabilirsiniz. Küçük bir tepsi, mum ve çiçekler bu fikir için yeterli olacaktır.

Dekorasyonla Bir Hafta Sonu

Bu hafta sonunu uzun zamandır okumak istediğiniz ama bir türlü fırsat bulamadığınız kitap ya da dergilerinizi okuyarak geçirebilirsiniz. Ama bunun için öncelikle keyifli bir okuma köşesine ihtiyacınız olacaktır. Rahat oturabileceğiniz bir koltuk, sırtınıza yumuşak yastıklar ve rengi ile de içinizi ısıtacak bir battaniye ile bu okuma köşesini hazırlayabilirsiniz.

Dekorasyonla Bir Hafta Sonu

Evinizde uzun zamandan beri elinize geçen ama bir türlü ne yapacağınızı bilemediğiniz eski eşyalarınızı yeniden değerlendirmek için yaratıcı fikirler bulabilirsiniz. Örneğin eski bavullarla yapılmış bu küçük komodin hem anılarla dolu, hem de çok şık. Eğer bu hafta sonu çalışmanız gerekiyorsa bunu mutlaka içinizi açan, ferah ve aydınlık bir çalışma masasında yapmalısınız. Renkli bir abajur, çiçekler ve sevdiğiniz birkaç aksesuar çok daha verimli çalışmanız için size yardımcı olacaktır.

Dekorasyonla Bir Hafta Sonu

Kendiniz ve sevdikleriniz için bu hafta sonu lezzetli, sağlıklı ve bir o kadarda şık sunumu olan yemekler hazırlayabilirsiniz. Sevdiklerinizle paylaşacağınız bir fincan sıcak çayın keyfine doyum olmayacaktır. Bu keyfe keyif katmak için antika fincanlardan yararlanabilirsiniz. Keyifli bir hafta sonu dileğiyle…

Dekorasyonla Bir Hafta Sonu