GeriEv Dekorasyon Dekorasyonda Mutfak Renkleri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dekorasyonda Mutfak Renkleri

Dekorasyonda Mutfak Renkleri

"Mutfakları daha yaşanabilir mekanlar haline dönüştürebilmek için en iyi mutfak renklerini sizler için seçtik..."

* Mutfağınızın dekoru kadar kullandığınız renkler de önemlidir. Sıcak ve modern görünümlü bir mutfak için beyaz, pembe ve turuncu tercih edebilirsiniz. Açık renk tahtalar, beyaz ve mor dolaplar da mutfağınızın bir kır evi esintisine kavuşmasını sağlayacaktır.

* Modern ve sofistike bir görünüm için, dekorasyonda ağırlıklı olarak beyaza yer verin ancak bütünüyle beyaz mutfağınız olmasın. Modern ve sofistike bir görünüm için beyaz mutfağınızda renkli buzdolaplarını tercih edebilirsiniz.

Dekorasyonda Mutfak Renkleri

* Mutfağınızın geniş ve ferah görünmesi için çok açık tonlarda mavilere ve açık kahverengilere yönelebilirsiniz. Mutfak dekorasyonunda buzdolabınızı mutfağınızın şekline göre yerleştirmeniz de mutfağınızı ferah gösterir.

* Bu senenin modası retro tarzını mutfağınıza uygulamak isterseniz; turuncu, yeşil, kırmızı ve pembe tonlarını kullanmak iyi bir fikir olabilir. Buzdolabınızı da renkli seçmeye özen gösterin. Renk kombinasyonunu doğru kullandığınız takdirde geçmişten izler taşıyabilirsiniz.Dekorasyonda Mutfak Renkleri

VESTEL RETRO BUZDOLAPLARI İLE MUTFAĞINIZI RENKLENDİREBİLİR, RETRO TARZINI MUTFAĞINIZA YANSITABİLİRSİNİZ.

* Temizlik ve düzen tutkunlarına mavi ve beyaz renkleri öneriyoruz. Çünkü bu renkler titizlği ortaya çıkaran renklerdir. Bu durumda buzdolabınızı beyaz tercih edebilirsiniz.Dekorasyonda Mutfak Renkleri* Mutfakta sadece iki renk kullanmak mutfağınızı biraz daraltabilir, mutfağınız geniş ise bu stil uygun ve oldukça şık bir görünüm katacaktır. Öncelikle mutfak duvarlarınızın rengi ile başlayın. Pastel tonları kullanmak iyi bir fikir olabilir. Bu durumda pembe buzdolabı kullanmanız ideal olacaktır. Mutfak zemininiz de dama şeklinde yapabilirseniz mutfağınızı bambaşka bir hale getirebilirsiniz.

* Vintage sevenlere koyu renk mobilyalar, bej rengi dolaplar ve bej renginde buzdolabı öneriyoruz.

Dekorasyonda Mutfak Renkleri

* Beyaz ve mavi titizliğin yanı sıra mutfağınızın büyük görünmesini de sağlayacaktır. Dilerseniz desenli bir buzdolabı tercih edebilir büyük görünen mutfağınıza hareket katabilirsiniz.

* Yeşil ve koyu kahverengiler yine mutfak için en ideal renklerdir. “Yeşil mutfak mı olur” diyenlerdenseniz istediğiniz renkteki mutfağınızda yeşil buzdolabını değerlendirebilirsiniz.

* Su yeşili ve açık kahve tonları da mutfağınızın sevimli görünmesini sağlayan pastel ve mutfak için uygun renklerdendir.