GeriModa Trendleri Dc Comics' in kahramanları tişörtlerinizde
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dc Comics' in kahramanları tişörtlerinizde

Dc Comics' in kahramanları tişörtlerinizde

"Türkiye'nin önde gelen giyim mağazaları zinciri "Tiffany"nin, Warner Bros. Türkiye temsilcisi Lisans AŞ. ile yaptığı anlaşma sonrasında hazırladığı DC COMICS KOLEKSİYONU mağazalarda müşterilerin beğenisine sunuluyor."

Superman, Batman, Wonder Woman ve Green Lantern gibi yüzlerce efsanevi çizgi roman kahramanının yaratıcısı DC COMICS (Detective Comics), adını yıllar içinde kitapların, sinemaların, televizyonların, video oyun ve filmlerinin renkli dünyasına altın harflerle kazıdı. Şimdi, uzun senelerden beri lisans hakları birçok sektör için vazgeçilmez olan DC COMICS, ürünleri tüm Türkiye'deki Tiffany'nin satış noktalarında meraklılarıyla buluşuyor.
Tiffany'nin Lisans AŞ. ile yaptığı lisans anlaşması doğrultusunda hazırladığı DC Comics Koleksiyonları ile gençler, modern bir mitoloji yaratan unutulmaz karakterleri üzerinde taşıyor.
Marka konumlandırmasında, renk unsurunun yanı sıra eğlence, espri ve neşe temalarını da ekleyerek hedef kitlesini her geçen gün daha da genişletmeye devam eden Tiffany, DC Comics karekterleriyle, ürünlerine yeni bir soluk getiriyor.