GeriMakyaj Dayanıklı Ojeler İçin
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dayanıklı Ojeler İçin

Dayanıklı Ojeler İçin

"Hepimizin makyaj çantası birbirinden renkli ve farklı onlarca ojeyle dolu. Rengârenk ojelerle süslenmiş etkileyici tırnaklar biz kadınların olmazsa olmazlarından biri."

 Hepimizin makyaj çantası birbirinden renkli ve farklı onlarca ojeyle dolu. Rengârenk ojelerle süslenmiş etkileyici tırnaklar biz kadınların olmazsa olmazlarından biri.

Tek isteğimiz ise ojelerimizin dayanıklı olması ve tırnaklarımızda uzun süre kalabilmesi. Eğer sizde bu durumdan şikâyetçiyseniz ise size tırnağınızdaki ojenin dayanıklılığını artıracak birkaç formül;

Oje sürmeye başlamadan önce tırnaklarınıza bir kat tırnak bazı uygulamanız, ojeniz için güçlü bir zemin hazırlamanızı sağlayacak.

Süreceğiniz ojenin taze olup olmadığına dikkat edin ve sürmeden önce ojenizi iyice çalkalayın. Bozulmuş ojelerle vakit kaybetmeyin.

Oje öncesinde tırnaklarınıza nemlendirici herhangi bir krem kullanmayın. Bu sürdüğünüz ojenin dalgalanmasına neden olur.

Tırnağınızın ortasından başladığınız oje sürme işlemini 3 fırça darbesi ile tamamlamaya özen gösterin.

Eğer 2 kat oje sürecekseniz biraz bekledikten sonra diğer katı sürün.

Ojenizi sürdükten sonra sabırla kurumasını bekleyin. Bu esnada herhangi bir işlem yapıp ojenizi bozmamaya özen gösterin.
Ojeye zarar veren sert darbelerden kaçının, temizlik ve bulaşık esnasında eldiven kullanın.