GeriModa Trendleri Dar Paça Tulum Modası
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dar Paça Tulum Modası

Dar Paça Tulum Modası

"Tulum modası yine kendini unutturmadan devam ediyor. Yeni sezonda tulumların paçaları geçen senelere göre daha dar bir halde..."

Tulum modasında bilekte biten ayrıntılar ve dar görünüm çok daha naif bir görüntünün ortaya çıkmasına neden oluyor. Dar paça tulum modelleri arasından tercihlerinizi yüksek topuklarla kombine edebilirsiniz. Çok daha şık bir görünüm ortaya çıkmasını istiyorsanız da muhakkak ince topuklu ayakkabılardan tercih etmeniz önerilir.Dar Paça Tulum Modası

Dar paça tulum modelleri tercih ederek birçok toplantı, akşam yemeği, davet gibi organizasyonlara katılabilirsiniz. Dar paça tulum modelleri özellikle bilekte bittiği için uzun boylu bayanlara daha çok hitap etmektedir.


Dar Paça Tulum Modası
Kısa ve minyon tipli bayanlar için bol paçalı tulumlarla çok daha estetik bir görünüm elde etmek mümkün. Minyon tipliyseniz ve dar paça tulum modelleri arasından seçim yapmak istiyorsanız eğer bel kısmının yüksek olarak dikilmiş olanlarından seçmeniz önemle tavsiye edilmektedir. Dar paçanın bilekte bitmesi bacak boyunu daha da kısaltacağından en azından yüksek bel ayrıntısı ile orantıyı çok daha rahat yakalayabilirsiniz.
Dar Paça Tulum Modası