GeriStil Önerileri Dantel fark atıyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dantel fark atıyor!

"Dantelin asaleti ve kattığı şıklık tartışılmaz. Modacılar bunu fark etmiş olacak ki, siyah ve dantelin birlikteliğinden muhteşem tasarımlar yaratmışlar."

Açıkça söylemek gerekirse sezon defilelerini ilk izlediğimizde, pek emin değildik. Ama şimdi, tam olarak eminiz: Dantel gerçekten çok çekici. Liv Tyler, Stella McCartney tasarımı cesur transparan elbisesiyle bu tarzın önderliğini yapıyor. Omuzlar ve kollardaki şeffaf kısımlar, dövme hissiyle çok elegan. Kesinlikle sıra dışı ve şık. Elbisenin siyah olması da bir artı.

Kristin Davis, omuzları kapatan, bele oturan ve süzülen Oscar de la Renta'sı içinde bir kuğu gibi. Tamamı dantel motiflerden oluşan böyle bir tuvalette dekolte vermeye hiç ihtiyacınız yok. Astar kısmını oluşturan ten rengi kumaş, tuvaletin tüm detaylarını ortaya çıkartmış. Çok asil ve elegan!

Charlize Theron ise hiç dekoltesi olmamasına rağmen dantelin cazibesini kullanan bir diva edasında... Yine baştan aşağıya dantel Lanvin elbisesi içinde çok şık ve seksi. Dekolteyi doğru kullanamayan ve seksi olmak adına komik düşenlere ders verir gibi...

Haberin foto galerisini görmek için tıklayın!Dantel kullanabileceğiniz tek giysiler elbiseler değil elbette ki. Güzel yıldız Megan Fox, gri hırkasının altına giydiği taytıyla dantelin farklı kullanımına iyi bir örnek. Dümdüz siyah bir tayt giyseydi belki de bu seksiliği yakalamayabilirdi.

Ceket, gömlek ve çoraplarınızda da çok yakında danteller görmeye başlayacaksınız. Sezonun birçok çantasında da dantel işlemeler mevcut. Kısacası dantel her yerde!

Haberin foto galerisini görmek için tıklayın!