GeriKişisel Bakım Daha parlak dudaklarv için velvet gloss lip pencil
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Daha parlak dudaklarv için velvet gloss lip pencil

"Velvet Gloss Lip Pencil kampanyası için, Nars'ın kurucusu ve kreatif direktörü, François Nars, parlak dudaklar için ideal olan güçlü yüz hatlarına sahip model Iris Strubegger ile çalıştı."

Kusursuz bir görünüm için ten öncelikle, PRO-PRIME Pore Refining Primer kullanılarak pürüzsüzleştirildi. Daha sonra Barcelona Sheer Glow
Foundation tüm yüze uygulandı. Laguna Bronz Pudra ile yanak kemiklerinden şakaklara doğru ve yanak çizgisinden saç çizgisine doğru kontür yapıldı. Orgasm Illuminator, bronz pudranın üzerine uygulanarak cilde ışıltı verildi. Lovejoy Allık hafif bir şekilde yanaklara uygulandıktan sonra Albatross Highlighter ile aydınlatıldı.

Cayenne Cream Eyeshadow tüm göz kapağına sürüldü üzerine Calanque Trio Eyeshadow'un karamel rengi uygulandı. Kirpik dibi Bengali Single Eyeshadow ile belirgenleştirildi ve kaşlar Bali Single Eyeshadow ile şekillendirildi. Kirpikler 2 kat Larger Than Life Lengthening Mascara ile dolgunlaştırıldı.

Makyajı tamamlamak için dudaklar Salsa Lipliner Pencil ile şekillendirildi ve Club Mix Velvet Gloss Lip Pencil ile renklendirilip parlatıldı.

Mükemmel parlak, yoğun nemlendirici. NARS Velvet Matte Lip Pencil ürünlerin sevilen tüm özelliklerini alarak—jumbo boy kalem dizaynıyla ruj sürerken uygulamada kolaylık ve rahatlık—dudaklarda mükemmel ışıltılı renkler ile yeni bir boyut yaratttı.

Denizkabuğu pembesinden ahududu sorbesine kadar 6 güzel ışıltılı renk. Velvet Gloss Lip Pencil'lar E vitamini ile zenginleştirilmiş ince yapısı ve hyalüronik asit tanecikleri ile dudakları besleyip nemlendirerek baştan çıkarıcı dolgun dudaklar yaratırlar.

Velvet Gloss Lip Pencil'lar tek başına yada NARS'ın diğer dudak ürünleri ile birlikte kullanılabilir.

New Lover

Çilek pembesi altın ışıltılar ile öpülmüş dudaklar.

Happy Days

TV sitcom'undan esinlenerek yaratılan flörtöz ve eğlenceli, altın ışıltılarla zenginleştirilmiş uçuk mercan pembesi

Hopi

Arizona'dan yerli Amerikan kabilesinden esinlenen bal rengiFrivolous

Flörtöz ve köpüklü, yanardöner deniz kabuğu pembesi.

Baroque

Barok dönemini yansıtan koyu ahududu sorbe rengi

Club Mix

Gün içinde sofistike ama gece için çekici transparan üzüm rengi

FRANÇOIS NARS ile Soru -Cevap

Neden Velvet Gloss Lip Pencil'ları yaratmak istediniz?

Makeup artistler ve müşteriler her zaman Velvet Matte Lip Pencil'ları çok sevdiler - kullanımları çok kolay ve rahat. Bu ürünlerin gloss versiyonlarını yaratmak koleksiyona müthiş bir katkı oluşturacaktı. The Velvet Gloss Lip Pencil'lar çok yönlü ve herhangibir lipglosstan daha farklı yapışkan olmayan bir kullanım sunuyorlar. Ruj ve parlatıcının mükemmel karışımı oldular.

Bu kalemler diğer Nars dudak ürünleri ile nasıl kombinlenebilir ?

Velvet Gloss Lip Pencil'lar diğer dudakl ürünleri ile kombinlenmek için muhteşem ürünler. E vitamini ve diğer nemlendirici içerikler ile tek başına ya da diğer dudak ürünlerinin üzerine ışıltı ve boyut katmak için kullanılabilir.

Nasıl bir makyaj Velvet Gloss Lip Pencil'ları tamamlar ?
Transparan görünümleri sebebiyle, doğal veya toprak tonlarında göz makyajı ve allıkla birlikte kullanmayı seviyorum. Sonunda çok seksi bir görünüm ortaya çıkıyor. Ama onların herşeyle uyan yapısı sebebiyle hertürlü makyaja adapte edilebilir.