GeriEtkinlik Rehberi Contemporary İstanbul’un Sınırlarını Zorlayacak Bir Sergi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Contemporary İstanbul’un Sınırlarını Zorlayacak Bir Sergi

Contemporary İstanbul’un Sınırlarını Zorlayacak Bir Sergi

"Conrad İstanbul Bosphorus, çağdaş sanatın en iyi örneklerini bir araya getiren ve bu yıl 12-15 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Contemporary İstanbul’a çok özel bir proje ile katılmaya hazırlanıyor."

Conrad İstanbul Bosphorus’un da sponsorları arasında yer aldığı Contemporary İstanbul, 12-15 Eylül 2019 tarihleri arasında fuar mekanının fiziksel sınırlarını zorlayacak özel bir sergiye ev sahipliği yapacak. Bu yıl 14. edisyonu gerçekleşecek olan şehrin en ünlü sanat buluşmasında, ismini Iggy Pop’un The Passenger şarkısından alan “Passenger Solo By Volkan Yıldırmaz” sergisi tüm gezginlere, gezerek manzarasını sürekli değiştirenlere adanıyor.

Ala Skateboards işbirliğiyle, kaykayları resim yüzeyi olarak düşünen ve pek çoğunu bir araya getirerek bir resim oluşturan sanatçı Volkan Yıldırmaz'ın, Conrad İstanbul Bosphorus için gerçekleştireceği bu özel projenin danışmanlığını ise Gazeteci ve Sanat Eleştirmeni Ayşegül Sönmez yapacak.

Conrad İstanbul Bosphorus’un yolcu temasıyla hayata geçirdiği “Passenger Solo By Volkan Yıldırmaz” sergisi, 12-15 Eylül tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek olan Contemporary İstanbul’un B1-706 numaralı standında sanatseverleri bekliyor.