GeriKişisel Bakım Çizgilerle savaşın
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çizgilerle savaşın

Çizgilerle savaşın

"Olgun cilt kırışıklıklarını doğal özlerle doldurmaya yardımcı "Nuxe Aroma-Vaillance®" serisine yepyeni bir ürün eklendi: Aroma-Vaillance® Express."

Çizgiler üstünde çalışan kalem roll-on özelliğini taşıyan Aroma-Vaillance® Express; yaşlanmanın ilk belirtilerinin görüldüğü göz, alın ve dudak bölgelerinde toparlayıcı ve aydınlatıcı etki sağlıyor.

Toparlayıcı etki ile yorgunluk belirtilerinin görünümünü azalta "Aroma Vaillance® Express, %84 doğal içeriğe sahip.

Aroma-Vaillance® Express, özellikle göz, alın, dudak gibi bölgelere anında etki ediyor ve mükemmel sonuç veriyor. Metal roll-on başlık özellikle çizgilerin daha yoğun olduğu kaş arası, kazayağı, dudak çevresi ve mimik kırışıklıkları bölgelerine masaj ile kolay uygulamayı sağlıyor.

Aroma Vaillance® Express'in içeriğinde bulunan meşe kabuğu, dokuları gerginleştirip cildi yumuşatırken hyaluronik asit kürecikleri kırışıklıkları doldurarak yorgunluk etkilerinin silinmesine yardımcı oluyor. Düzeltici optik pigmentler, altın yansımalı incilerle cilde ışıltı verirken, gülhatmi tohumu, aynisefa özü, dereotu tohumu, kakao özleri ve hodan yağı ise cildin gerginleşmesine yardımcı oluyor.

Aroma-Vaillance serisi, üç yüksek bakım etkili ürünüyle olgun cilt çizgileri ile savaşıyor. Çizgiler ve cilt elastikiyeti üzerine kanıtlanmış özel bitki performansıyla seri, kırışıklıkları hedefleyerek çizgilerin görünümünü ve cilt gerginliğini düzeltmeye yardımcı oluyor.

Aroma – Vaillance Serisi

Aroma - Vaillance Express:

Hafif losyon özellikli ve %84 doğal içeriklidir.
15 ml metal roll-on
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 75.00 TL 15ml

Aroma -Vaillance:

Normal ve karma ciltler için emülsiyon özellikli ve %84 doğal içeriklidir.
50 ml kavanoz
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 85,00 TL 50ml


Aroma – Vaillence Enrichie:


Kuru ve çok kuru ciltler için tatlı badem yağıyla zenginleştirilmiş , %87 doğal içeriklidir.
50 ml kavanoz .
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 85,00 TL 50ml