GeriEv Dekorasyon Cesur ve Davetkar Evler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cesur ve Davetkar Evler

Cesur ve Davetkar Evler

"Yaşam alanlarınızı daha canlı ve çekici bir hale getirmek ister misiniz? Cevabınız evet ise, doğru yerdesiniz."

Evinizin ağırlıklı rengi beyaz ise, çok belirgin bir şeyleri; örneğin resimdeki gibi merdiveni ya da pencere pervazını kırmızıya boyayarak güzel bir kontrast yakalayabilirsiniz. Ya da, natural tonlarda döşemeyi tercih ettiğiniz mutfağınızda, parlak beyaz objelerle ortama ışık katabilirsiniz...

- Evinizin ağırlıklı rengi beyaz ise, çok belirgin bir şeyleri; örneğin resimdeki gibi merdiveni ya da pencere pervazını kırmızıya boyayarak güzel bir kontrast yakalayabilirsiniz.Cesur ve Davetkar Evler- Natural tonlarda döşemeyi tercih ettiğiniz mutfağınızda, parlak beyaz ortama ışık katacaktır.

- Evinizin dikkat çekici olmasını sağlamanın tek yolu neon renkler değil. Birden fazla notr rengi bir arada kullanarak oturma odanızı canlandırabilirsiniz.Cesur ve Davetkar Evler- Evinizin bir kösesindeki ufak bir bölümü; salonun köşesinde ya da merdiven altında kalan duvarı turuncuya boyayıp, etrafına kahverengi, ya da eşyalarınızın rengine uyacak başka bir renkte kontur çizebilirsiniz.Cesur ve Davetkar Evler- Misafir yatak odanızdaki beyaz ahşap duvarın önüne koyacağınız açık renge boyanmış ahşap bir etajer, kır evi havası yaratacaktır.Cesur ve Davetkar Evler- Evinizi gençleştirmek için kırmızı, yeşil ve mavi tonlarını bir arada kullanabilirsiniz.