GeriÜnlü Kombinleri Catherine Zeta Jones'un daimi şıklığı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Catherine Zeta Jones'un daimi şıklığı

Catherine Zeta Jones'un daimi şıklığı

"Yeni filmi 'Aşkın Yaşı Yok' ile sinema perdelerine geri dönen Catherine Zeta Jones'un stiline de bir göz atmak istedik."

Güzel yıldız ilerleyen yaşına rağmen hala güzelliğinin doruk noktasına ulaşamadığına inanıyor. Ama bize sorarsanız stilinin doruğuna ulaşmış diyebiliriz.

Magazin ve sinema eleştirmenleri Catherine Zeta Jones'un magazinsel hayatını ve oyunculuğunu konuşadursun, biz gözümüzü onun kıyafetlere diktik.

Dünya kadar fotoğrafına bakıp da, bakımsız, dağınık bir fotoğrafını bulamadık Catherine'in. Hem özel hayatında, hem de profesyonel hayatında her zaman bakımlı ve göz alıcı. Öyle ki ne zaman adı telaffuz edilse, aklıma uzun kürk mantosu, büyük güneş gözlükler, Hermes çantası ve kırmızı stiletto'larıyla çekilen fotoğrafı geliyor.

Sıfır bedende şıklığa devam...
Yakın zamana kadar Catherine Zete Jones, Hollywood'da kıvrımlı kadınların temsilcisiydi ve bu kıvrımlarını ortaya çıkaran giysiler giyiyordu. Fakat son filmiyle gördük ki o da artık sıfır beden yıldızlardan. Gerçi bu şıklığından hiçbir şey alıp götürmüyor ama bana sorarsanız şu sıralar alıştığımız Catherine Zeta Jones görünümünden çok uzak.

Hem giydikleriyle, hem de tavırlarıyla dikkat çekmeyi seven kadınlardan Jones; bunu seçtiği renklerden de anlayabiliyoruz. Genellikle parlak ve göz alıcı renkler giymeyi seven ünlü yıldız, siyah ve lacivertten de vazgeçemiyor.

Vücudunu saran elbiseler, dar uzun etekler ve göğüs dekolteli bluzlar tam ona göre. Bunun yanı sıra lüks olduğu her halinden belli olan çantalar, ayakkabılar ve montlar da gardırobunun vazgeçilmezlerinden. Catherine Zeta Jones aynı zamanda klasikleri seven bir kadını. Etek - bluz takımlar, kalem eteklerin üzerine giyilen gösterişli gömlekler vazgeçilmezlerinden.

Foto galeriyi görmek için tıklayın!

Mahmure Editörü Dilayda Pala