GeriKişisel Bakım Büyüleyici Güzellik Tüyoları!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Büyüleyici Güzellik Tüyoları!

Büyüleyici Güzellik Tüyoları!

"Olağanüstü görünmek varken, neden sıradan olacaksınız ki? Aşağıdaki tavsiyeleri uygulayarak göz alıcı bir görünüme kavuşabilirsiniz."

Seksi dalgalar

Seksi saçlara kavuşmak sandığınız kadar zor değil. Saçlarınızı kuruttuktan sonra, arkada bir topuz yapın. Lastik kullanmak yerine topuz çubuğu kullanırsanız, lastiğin saçlarınızın şeklini bozmasını önlemiş olursunuz. Makyajınızı tamamlayana kadar saçlarınızı bu şekilde bırakın. Topuz çubuğunu çıkarınca, saçınızda iri, seksi dalgaların oluştuğunu göreceksiniz.

Büyüleyici Güzellik Tüyoları

Etkileyici gözler

Gözlerinizi aydınlatmanın tek sırrı uygun farı kullanmak değildir. İlk önce sizi yorgun gösteren koyuluklardan ve kızarıklıklardan kurtulmalısınız. Göz kapaklarınızın üzerine kremsi bir kapatıcı uygulayın. Göz altındaki koyu bölgelere ve gözlerin iç ve dış köşelerine özen göstermelisiniz. Bütün lekeleri ortadan kaldırdıktan sonra farı uygulayabilirsiniz.

Büyüleyici Güzellik Tüyoları

Fotomodel yüzü

Elmacık kemiklerinizi ön plana çıkarmak için size yeni bir yöntem öneriyoruz: Makyajınızı tamamladıktan sonra kaş köşesinden elmacık kemiklerinin tepesine kadar yağsız bir dudak parlatıcısı uygulayın. New Yorklu makyaj uzmanı Mattew Niagra'ya göre, bu yöntemle "ışığı yansıtan elmacık kemikleriniz, etkileyici biçimde ön plana çıkacaktır."

Büyüleyici Güzellik Tüyoları

Kışkırtıcı bir parfüm

"Kokunuzla etrafınızdakileri mest etmek istiyorsanız, çiçek veya baharat esansı içeren bir koku seçmelisiniz. Bu parfümlerin albeninizi erkeklerin bilinçaltına yerleştiren özel bir yanı vardır.

Büyüleyici Güzellik Tüyoları

Seksi bakışlar

Buğulu bakışlar daima etkileyicidir: Anında görünümünüze seksapel katar. Güzel bir göz makyajı için göz kalemi şart! Sürmeden önce, kalemi elinizin üzerine sürerek ısınmasını sağlayın. Kalemi bu şekilde kullanırsanız daha etkileyici bir sonuç elde etmiş olursunuz.

Büyüleyici Güzellik Tüyoları

Isırılası dudaklar

Etkileyici dudakların sırrı şu: Dudak köşelerine ve ortasına birer damla şeffaf renkte parlatıcı sürün. Gülümseyişinizi aydınlatarak, dudaklarınızın şeklini ortaya koyacaktır.

Büyüleyici Güzellik Tüyoları

Seksi perçemler

Yüzünüze farklı bir hava katmak istiyorsanız uzunca bir perçem kestirmenizde fayda var. Saçlarınızı öne atarak kabartın ve perçemlerinizin gözlerinizin üzerine gelmesini sağlayın. Çok şuh göründüğünüzü farkedeceksiniz!

Büyüleyici Güzellik Tüyoları