GeriModa Trendleri Bu terlik tam plajlık!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu terlik tam plajlık!

"Plajda, havuz başında parmak arası terliklerinizle fark yaratmanın tam zamanı! Artık hepimizin çifter çifter aldığı parmak arası terliklerin en göz alıcı, en baktıran, neşeli, yaratıcı ve renk renk iç açan modelleri, Twigy'de..."

Türkiye'de parmak arası terliğin tartışmasız 1 numarası Twigy tarafından, pembe, yeşil, sarı gibi, sezonun "moda" renklerinin göz alıcı tonlarıyla tasarlanan Twigy plaj terlikleri, cıvıl cıvıl desenleriyle de dikkat çekiyor. Hem çok rahat hem de çok şık parmak arası terlikler, ister deniz kenarında, ister havuz başında, bikiniyle, mayoyla, pareoyla uyum içinde, tüm yazlık mekanlarda boy gösteriyor.

Twigy marka parmak arası modellerin yanında; dünyanın bir numaralı modeli Brezilyalı Gisele Büdchen imzalı ve İpanema markalı plaj terlikleriyle birlikte, Grendha, Rider, Defonseca gibi uluslar arası markaların parmak arası terlik modeli de Twigy mağazalarında...

Twigy'nin zengin ürün çeşitlerine, Boyner, Ayakkabı Dünyası, Twigy Nişantaşı, Fulya, Altunizade-Bağlarbaşı, Olivium, İçerenköy Carrefoursa, Osmanbey, Mecidiyeköy, Yıldız ve İzmir Alsancak mağazalarından ulaşmak mümkün.