GeriKoleksiyonlar Bu kot gömleği nereden bulabilirim?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu kot gömleği nereden bulabilirim?

Bu kot gömleği nereden bulabilirim?

"Rihanna'nın kot gömleği ve Lana Del Rey'in yüksek belli jeanini beğendiniz mi? O halde siz de bir tane alabilirsiniz..."

Dünyanın peşinden koştuğu 24 yaşındaki Barbados’lu şarkıcı Rihanna, sık sık değişen giyim tarzı ile dikkatleri her zaman üzerine çekmeyi başarıyor. Son günlerde herkesin üzerinde görmeye alışkın olduğumuz denim gömlekleri, Rihanna kendi tarzı ile yorumluyor. Los Angeles sokaklarında görüntülenen seksi şarkıcının üzerinde bu kez Wrangler denim gömlek vardı. Kendine özgü tarzının yansıdığı karelerde Rihanna’yı uzun siyah deri çizmeleri ve dikenli şortu ile birlikte görüyoruz.

Rihanna

Retro görünümlü, köfte dudaklı, hüzünlü bakışları ve melankolik sesi ile sizi bambaşka bir dünyaya sürükleyen, son günlerin fenomen ismi Lana Del Rey her geçen gün hayran kitlesine bir ilave daha yapmaya devam ediyor. Farklı tarzı ile “geçmişten gelen hüzünlü güzel kadın” imajı çizse de eninde sonunda 25 yaşında genç bir bayan o.. Jeanlerde yavaş yavaş yükselen bel modasına o da uymuş belli ki.. Wrangler’ın yüksek belli, dar paçalı modeli olan Jess’i çok sevdiği her halinden belli olan Lana Del Rey, melankolik olmadığı zamanlarda eğlenmeyi biliyor gibi gözüküyor..

Lana-Del-Rey