GeriSaç Bu kışın saç modası
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu kışın saç modası

Bu kışın saç modası

"Yeni sezon hepimizin iştahını kabartıyor."

Kadınlığı vurgulayan dolgun uzun saçlar ipek gibi parlıyor. Ancak bunun için saçların en az omuz hizasında olması şart... Katlı kesimler ise saçların daha doğal bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Böylesi bir görüntü için önemli olan saçların sağlıklı ve parlak olması. Bu yüzden canlandırıcı ve ışıltı katan ürünler kullanmakta fayda var.

Bu kışın saç modası

Saçları ortadan ayırarak kullanmak yüzü belirgin bir şekilde vurguladığından, saç tasarımcıları özellikle yuvarlak hatlara sahip kadınların bu tarzda karar kılmasını öneriyorlar.

Bu kışın saç modası

Bu tarz, her kıyafetle rahatlıkla kullanılabiliyor. Düz ve bakımlı saçlarda temiz, asil ve ergen bir stil yaratan model, özellikle kürk, ipek, şifon, kaşmir ve brokar gibi değerli kombinasyonlarla da lüks bir hava kazanıyor. Asil bir görünüm olduğu için her türlü ortamda rahatlıkla kullanılabilen düz fön yine de biraz ihtişama gerek duyabilir. Bu yüzden hem dolgunluk hem de parıltı için saç spreyinin yardımını almak yerinde olacaktır.

Saçınıza şekil verirken kullandığınız doğru araçlar da sade ama şık kıyafetlerinizle düz saçlarınızın mükemmel bir uyum sağlamasında yardımcı olur. Eğer saçlarınız çok uzunsa, o zaman saçlarınızı taramak için fırçaları kullanmanız gerekiyor. Fırçalar daha tararken saçlarınıza ışıltı katar. Sık dişli taraklar da saçlarınızı ortadan düz bir şekilde ayırmanızda en önemli araçtır.

Bu kışın saç modası

Güzellik Kanalları Editörü: Bucunur Yılmaz