GeriStil Önerileri Bu halatları kullanmak için denizci olmanıza gerek yok!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu halatları kullanmak için denizci olmanıza gerek yok!

Bu halatları kullanmak için denizci olmanıza gerek yok!

"Bu yaz denizci modasını lacivert ve beyaz çizgilerden bir adım ileri taşıyoruz. Halat detaylarla süslediğimiz giysilerimizde, bu trende farklı bir yerden bakıyoruz."

Her yaşta ve her tarzda kıyafetinize uygulayabileceğiniz trendlerden biri denizci stili. Dilerseniz her daim teknenizden az önce inmişsiniz gibi görünebilirsiniz. Üstelik bu trendi halatlarla yakalamak için belirli kalıpların içine girmenize de hiç gerek yok. Dilediğiniz aksesuarınızda, elbisenizde halat detaylara yer verebilirsiniz.

Eğer sportif bir tarza bürünmek istiyorsanız, halat desenli bir mini elbise ve gösterişli bir kolye kullanabilirsiniz. Ayrıca halatlardan yapılmış çok güzel kemer ve bileklilerin olduğunu da size hatırlatmam gerekiyor. Dilerseniz açık renk kumaş pantolonunuzun üzerine bu halat kemerleri takıp, altına da espadrillerinizi giyebilirsiniz.

Daha klasik bir tarz benimsemek ve bu trendi iş kıyafetlerinize de uygulamak istiyorsanız, boyun ya da bel kısmında halat detayları olan yazlık elbiseleri kullanın. Ayrıca denizci modasına oldukça kolay uyum sağlayan sapları halattan yapılmış çantaları da mutlaka deneyin.Mahmure Editörü Dilayda Pala