GeriModa Trendleri Bu Haftasonu Moda Günleri Başlıyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu Haftasonu Moda Günleri Başlıyor!

Bu Haftasonu Moda Günleri Başlıyor!

"Sonbahar - kış modasının stil kodları Optimum moda günleri’nde çözülüyor!"

7 – 8 Kasım’da moda dünyasının ünlü isimleri Carlos Martin, Özge Ulusoy, Çağla Şıkel ve Pascal Nouma’nın yer alacağı defilelerle moda rüzgarı eserken, şarkıcı Edis ve Simge Sağın sevilen şarkılarıyla hafta sonunu bir moda festivaline dönüştürecek.

Bu Haftasonu Moda Günleri Başlıyor

7 – 8 Kasım tarihlerinde yapılacak 2015/2016 Sonbahar – Kış Moda Günleri’nde ziyaretçilerine yine dopdolu bir hafta sonu sunuyor.

7 Kasım Cumartesi günü saat 16:00’da gerçekleşecek ilk defilede Carlos Martin, Özge Ulusoy ve Pascal Nouma’nın baş mankenliğinde 2015/2016 Sonbahar - Kış modasına ait kreasyonlar ziyaretçilerle buluşacak. İstanbul Optimum Outlet’te yer alan markaların kreasyonlarından oluşacak defile, 8 Kasım Pazar günü yine saat 16:00’da Carlos Martin, Özge Ulusoy ve Çağla Şıkel’in baş modelliğindeki defile ile devam edecek.

Bu Haftasonu Moda Günleri Başlıyor

Modaya yön veren pek çok markanın koleksiyonlarının yer alacağı defilelerde elektronik keman sanatçısı Giselle Tavilson’un müzik şovuyla ziyaretçiler unutulmaz dakikalar yaşayacak. Giselle Tavilson’un keman şovu ve trio ekibiyle izleyiciler çok farklı bir moda gösterisi izleyecekler.

Moda Günleri’nin sürprizi ise defilelerin ardından yer alacak olan mini konserler olacak. 7 Kasım Cumartesi günü pop müziğinin yakışıklı ve taze kanı Edis olacak. Edis, “Benim ol” ve “Olmamış mı” adlı sevilen şarkılarını seslendirecek. 8 Kasım Pazar günü ise Miş Miş Simge güzel şarkılarıyla ziyaretçileriyle buluşacak.