GeriModa Trendleri Blake Lively’nin Hamile Stili
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Blake Lively’nin Hamile Stili

Blake Lively’nin Hamile Stili

"Güzel oyuncu Blake Lively hamile olduğunu açıklamasının ardından ilk defa eşi Ryan Reynolds ile kırmızı halıda görüntülendi. Lively, güzelliği ile her zamanki gibi büyüledi."

Bebek beklediklerini açıkladıklarından sonra ilk defa kırmızı halıda karşımıza çıkan Hollywood’un en popüler çiftlerinden Blake Lively ve Ryan Reynolds, önceki gece gerçekleştirilen Angel Ball’da göz kamaştırdılar. New York’ta gerçekleştirilen törene birlikte katılan çift, mutlu bir aile tablosu sergilediler.

Blake Lively’nin Hamile Stili

Lively’nin Angel Ball için tercihi açık sarı renkteki ipek bir Gucci tuvalet oldu. Güzel oyuncunun iyice belirginleşen karnını tamamen gözler önüne seren elbise aynı zamanda gümüş rengi detaylarla bezenmiş cesur bir göğüs dekoltesine de sahipti. Hiç fazla kilo almadığı gözlenen Lively, oldukça formda görünüyordu.

Blake Lively’nin Hamile Stili

Eşi gibi kendisi de bu özel günde Gucci markasını tercih eden Reynolds ise her zaman olduğu gibi oldukça karizmatikti. Simsiyah takım elbisesini puantiyeli bir cep mendili ile tamamlamıştı başarılı oyuncu.

Blake Lively’nin Hamile Stili

Doğacak bebeklerinin cinsiyeti henüz belli olmamasına rağmen isim hakkında spekülasyonlar sürüyor. Geçtiğimiz günlerde bir televizyon şovuna katılan Reynolds, kendisine doğrultulan soru üzerine bebeğine Hollywoodvari bir isim koymak istemediğini belirtirken kız olursa Excalibur Anaconda ismini koyacağı şeklinde şaka yollu bir gönderme yaptı. Erkek olursa da Bruce Jenner ismini vereceğini söyledi.

Blake Lively’nin Hamile Stili