GeriModa Trendleri Bir sürü yenilik
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bir sürü yenilik

"Farklı alanlarda yeni ürünler çıkmaya devam ediyor. Her gün başka bir marka moda oluyor."

Biri renklendiriyor biri temizliyor

Yazın bitmesiyle birlikte cildimizi renklendirecek yeni ürünler bir bir çıkıyor. Bunlardan biri de Yves Saint Laurent'ın Teint Compact Hydra Feel isimli pudrası. Temizlemek için ise yine son çıkan ürünlerden, bol E vitaminli MAC Cleanse Off Oil'ı deneyebilirsiniz.

Gözde markadan gül kokuları

Her çıkardığı ürün moda olan Stella McCartney'in en yenisi parfümü, Stella. Bu sezonun gözde parfümlerinden olacağa benzeyen Stella'da özellikle gül kokusu öne çıkıyor.

Kavuniçi bir parfüm

Bol kavuniçili ve eğlenceli reklamlarıyla da dikkat çeken Clinique'in Happy To Be parfümü de en yenilerden. Happy To Be sadece rengini değil kokusunu da turunçgillerden alıyor.

Bol desenli ve fırfırlı etekler

Bu sezon özellikle fırfırlı, bol desenli, çiçekli etekler çok moda. Mudo da bol ürün çeşidi ile sizi etek konusunda tatmin edebilir.

Bizi tüylü, yünlü hırkalar ısıtacak

Moher tipi tüylü, yünlü hırkaları bol bol göreceğiz. Bu moda hırkaları Mango'nun yeni koleksiyonunda görebilirsiniz.

Orkidenin çekiciliği

Bu sezonun aksesuvarı broşlar olacak. Cartier'nin orkidelerden esinlenerek yaptığı beyazlı, kırmızılı, morlu, elmaslar, yakutlar ve safir ile süslü broşları da mücevherseverler için...

Nadir kitaplar bir arada

Sonbaharla birlikte müzayedelere katılma dönemi de başladı. Onlardan biri de Alif Art'ın "Nadir Kitaplar Müzayedesi-Bibliomania" müzayedesi. 22 Ekim'de, saat 14.00'te, The Ritz Carlton'ın Cam Salon'unda.

Avuç içi eğlence

Artık oyun konsolları da her gün yenileniyor. Nintendo Gameboy Micro da en trendilerden. Avcunuzun içinde kaybolabilecek bu oyun makinesinin siyah ve gri olanları öne çıksa da zevkinize uygun bir rengini bulmanız mümkün.

Bağcıkları çözülmeyen ayakkabı

Kışın da spora devam edecekseniz ayakkabı için New Balance'ın yeni modeli 1060 tercih edebilirsiniz. Burkulma riskini en aza indiren ayakkabıların en önemli özelliği ise bağcıklarının çözülmemesi.