GeriMakyaj Beğenmiyorsan Değiştir!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Beğenmiyorsan Değiştir!

Beğenmiyorsan Değiştir!

"Küçük makyaj hileleriyle yüzünde kusurlu bulduğun bölgeleri düzeltmek artık çok kolay... Beğenmiyorsan değiştir!"

Yüzünde beğenmediğin yerler mi var? Hemen aklına estetik operasyonlar gelmesin. Küçük makyaj hileleriyle de yüzünde kusurlu bulduğun bölgeleri düzeltebilirsin. Daha çekici görünmek için, işte sana starların uyguladığı basit ama etkili ipuçları...

Beğenmiyorsan Değiştir

1. İnce dudaklardan dolgun dudaklara

Keira Knightley

Dudak kalemiyle dudak kenarlarını çizdikten sonra, iç kenarlarını dudak rengine uygun mat bir kalemle doldur, ardından ten rengi, mat bir ruj sür. Son olarak dudaklarının ortasına biraz parlatıcı damlat ve bunu tüm dudağına dağıt. Böylece dudaklarının daha dolgun görünmesini sağlayabilirsin.

Beğenmiyorsan Değiştir

2. Çillerinle barış!

Evangline Lilly

Çillerinden hoşlanmıyor olabilirsin ama unutma, onlar seni sen yapan özelliklerden biri! Çillerini görünmez yapabilmek için, çok ağır bir fondöten uygulaman gerekir, bu da yüzünün doğal görünmesini engeller. Fondöten yerine renk veren bir nemlendirici ya da köpük fondöten kullanırsan, hem çillerinin görüntüsünü hafifletirsin, hem de cildine ışıltı katarsın.

Beğenmiyorsan Değiştir

3. Gözlerini büyüt!

Ellen Pompeo

Kapatıcıyla alt kirpik diplerinin kenarını çizdikten sonra, gözlerini aydınlık gösterecek parlak bej ya da altın tonlarında farı göz kapaklarına sür. Üst kirpik diplerinin aralarına nokta halinde kalem sür. Kalemi asla kalın bir çizgi olarak çekme. Son olarak kirpiklerini kıvır ve siyah maskara uygula.

Beğenmiyorsan Değiştir

4. Çıkık burnunu küçült!

Penelope Cruz

Mat bir pudrayı burnunun üstüne ve etrafına sürdükten sonra, dışa doğru dağıt. Parlak pudra kullanmaktan kaçın çünkü bu burnunu daha da ön plana çıkaracaktır. Burnunu saklamak için yapacağın son hareket ise saçlarınla ilgili. Eğer saçlarını tam ortadan ayırırsan tüm dikkati burnuna çekersin. Bunun yerine saçlarını dağınık olarak arkaya taramayı dene. Tıpkı Penelope gibi!

Beğenmiyorsan Değiştir