GeriMakyaj Baz Ürünü Olarak Tıraş Losyonu!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Baz Ürünü Olarak Tıraş Losyonu!

Baz Ürünü Olarak Tıraş Losyonu!

"Ünlü vlogger Nikkie Tutorials makyaj alanında yeni bir akım yarattı ve baz ürünü olarak tıraş losyonu kullandı!"

Sevgili hanımlar artık makyaj yaparken hemen hemen herkes makyaj altı bazı kullanarak ciltlerini makyaja hazır hale getiriyorlar. Bazılarımız ise cilt tipimize uygun makyaj bazımızı henüz seçmiş değiliz.
Baz Ürünü Olarak Tıraş LosyonuMakyaj konusunda uzman vlogger Nikkie Tutorials makyaj alanında yeni bir devrim yarattı demek doğru olacaktır öyle bir trende imza attı ki,makyajın kalıcılığını arttırmak için baz ürünü olarak traş losyonu kullandı.
Makyaj bazlarına rakip olarak önerdiği traş losyonlarıyla makyajda yeni bir çığır açtı ve kendisi gibi kullananlarda sonuçtan oldukça memnun görünüyorlar.Baz Ürünü Olarak Tıraş LosyonuTraş losyonları yüksek oranda gliserin içerdiğinden cildinizi hem nemlendirecek hemde fondoteninizin daha güzel yayılmasına çare olacaktır. Yoğun nem fondoteninizin cildinize iyice yapışmasına ve buda makyajnızın canlılık ve kalıcılık süresini arttırmaya neden oluyor. Traş balsamını da makyaj öncesi kullanabilirsiniz.Traş losyonu gibi traş balsamıda artık makyaj öncesi kullanılarak makyajın kalıcılığını arttıran ürünler arasında. Denemenizi tavsiye ederiz.

False