Geriİyi Yaşam Bayram Hediyesi Lukapu’dan
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bayram Hediyesi Lukapu’dan

Bayram Hediyesi Lukapu’dan

"Fotoğraflarımız, dijital fotoğraf makinemizde, cep telefonumuzda, bilgisayarımızda, instagram, facebook gibi sosyal hesaplarımızda birikti… Dünyanın pek çok ülkesinde yeni trend olan "fotokitap" ; gerek anıları saklamak ve paylaşmak, özledikçe dokunmak, gerekse sevdiklerine hediye etmek isteyenler için ilginç bir ürün."

Türkiye’de ise baskı kalitesi ile öne çıkan Lukapu; kendi fotoğraflarınızı, kaliteli fotokitaplara dönüştürebileceğiniz çevrimiçi ve eğlenceli bir servis.

Bayram Hediyesi Lukapu’dan

Dijital ortamda fotokitap‘ın hazırlanması son derece kolay ve keyifli. Fotokitabınızı tasarlarken yaratıcılığınızla, sadece kendinize özel fotokitabınızı tasarlayabilirsiniz. Birkaç adımda herkes "anı kitabı’’ na ister kendi tasarlayarak, isterse Lukapu Tasarım Ekibin den destek alarak sahip olabiliyor. Hem de sadece üç aşama ile…

Üstelik bayrama özel 4 Kasım’a kadar tüm ürünlerinde 30 TL indirim yapıyorlar. Güzel geçen bayram anılarınızı Lukapu ile fotokitap haline getirerek, fotoğraflarınızı ilk günkü gibi saklayabilirsiniz. Bayramın coşkusunu, sevdiklerinle bir arada olmanın huzurunu, en keyifli anlarını Lukapu’nun özel fotokitaplarıyla ölümsüzleştirmek için Lukapu çok güzel bir fırsat sunuyor.

Detaylı Bilgi: www.lukapu.com