GeriEv Dekorasyon Banyonuza şıklık katan öneriler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Banyonuza şıklık katan öneriler

Banyonuza şıklık katan öneriler

"Banyonuzun sıkıcı görünümünü değiştirebilir, küçük eklemelerle onu güzelleştirerek, pratik bir şıklık yakalayabilirsiniz."

Eğer banyoda alan konusunda sıkıntı yaşıyorsanız asma klozet ve gömme rezervuar kullanabilirsiniz. Bu tip kullanışlı ürünler alandan tasarruf etmek için ideal.

Tavanda açık renkleri tercih etmeye özen gösterin. Havai mavi, buz yeşili, uçuk san gibi tonlar istenilen aydınlık atmosferi yaratmada büyük ölçüde etkilidir.

Banyonuza şıklık katan önerilerBanyoda ayaklı aynalardan faydalanabilirsiniz. Böylece her boydaki insanın rahatlıkla kullanmasını sağlamış olursunuz. Ancak banyo alanınız darsa duvarda ayna kullanabilir, böylece alan derinliğini artırarak banyonun olduğundan daha büyük olmasını sağlamış olursunuz.

Banyonuza şıklık katan öneriler

Ayrıca dokulu seramik karoları zemin ve duvarlara bordur olarak monte edebilir; böylece banyoya derinlik ekleyebilirsiniz.Banyonun kendiliğinden zengin bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız, mermer gibi doğal taşları kullanabilirsiniz. Sade ve doğal bir görünüme sahip olan doğal taşlar aslında en zengin ve sofistike görünen döşemelerdir.

Banyonuza şıklık katan öneriler

Banyoda yeterli alanınız varsa havlu ve bornoz gibi tekstilleri depolamak için duvar üniteleri yerine ayaklı raf ünitelerinden faydalanabilirsiniz. Çok daha zarif ve şık bir görünüm için modüler olan ferforje ve ahşap dolapları tercih edebilirsiniz.Banyodaki eski dolabınızı eskitme tarza boyayarak banyoya vintage havası katabilirsiniz. Banyodaki elektrik anahtarının yerine dimmer takabilirsiniz.

Banyonuza şıklık katan öneriler

Böylece duş alırken loş bir atmosfer oluşturarak banyonuzdan aldığınız keyfi iki katına çıkarabilirsiniz. Ayrıca banyo duvarlarına nişler yaptırıp içlerini mum ile aydınlatmak banyoyu yenilerken bir başka parlak fikir olabilir.Banyoyu dekore ederken seçimlerinizde devamlılık ve bütünsellik olmasına özen gösterin. Farklı iki stili kombinlerken bile aralarında ortak bir nüans olmasına dikkat edin. Örneğin vintage duvar döşemeleriyle, kır evi tarzı aksesuarlar birbirini tamamlayarak şık bir bütün oluşturulabilir.

Banyonuza şıklık katan öneriler