GeriModa Trendleri Bacakları Uzun Gösterecek 10 Kıyafet Önerisi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bacakları Uzun Gösterecek 10 Kıyafet Önerisi

Bacakları Uzun Gösterecek 10 Kıyafet Önerisi

"Giyim tarzınızda yapacağınız birkaç değişiklik ile bacak boyunuzu daha uzun gösterebileceğinizi biliyor musunuz? Siz de bacaklarınızın kısalığından şikayetçiyseniz bu tüyoları dikkatle okumanızda fayda var. İşte, bacakları uzun gösteren 10 öneri…"

1- Bacaklarınızın hem uzun hem de daha ince görünmesini sağlamak için mini eteklerden yardım alabilir, kısa elbiseleri tercih edebilirsiniz.
2- Topuklu ayakkabılar bacak boyunuzun hem daha uzun hem de daha düz ve güzel görünmesine yardımcı olur.Bacakları Uzun Gösterecek 10 Kıyafet Önerisi3- Bilekten bağlı ayakkabılardan kaçının. Bu tarz ayakkabılar boyunuzu uzatmak yerine sizi olduğunuzdan da kısa gösterecektir. Bunun yerine seçiminizi ayaklarınızın üst kısmını daha çok gösteren ayakkabılardan yana kullanmalısınız.
4- Göğüs altından kesikli, aşağıya doğru bollaşan robadan elbiseler bacak boyunuzu uzun gösterir.
5- Baştan aşağı aynı renk giyinmek bacak boyunuzun uzun görünmesinde oldukça etkilidir. Bu sayede oldukça ince görünmeniz de mümkün. Dikkat, kontrast renkler sizi daha kısa gösterir!Bacakları Uzun Gösterecek 10 Kıyafet Önerisi6- Giydiğiniz pantolonla ayakkabılarınızı da aynı renk seçin. Eğer aynı renk değillerse yakın renklerde olanları tercih edebilirsiniz.
7-Yüksek bel pantolon ve etekler kalçalarınızı toparlar ve bacaklarınızın olduğundan uzun gözükmesini sağlar.Bacakları Uzun Gösterecek 10 Kıyafet Önerisi8- Bilekte biten botlardan uzak durun. Diz üstü botlar bacak boyunuzu olduğunuzdan daha uzun gösterir.
9- Dikey çizgili pantolon ve etekler tercih etmeye gayret gösterin. Çünkü enine çizgiler hem daha kısa hem de daha kilolu görünmenize neden olur.
10- Kalem etekler vücudunuzu sarar, böylelikle kalçalarınızı daha kalkık, bacaklarınız daha uzun gözükür.Bacakları Uzun Gösterecek 10 Kıyafet Önerisi