GeriMakyaj Asuman Krause seksi dudaklarını neye borçlu?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Asuman Krause seksi dudaklarını neye borçlu?

"Siz de Asuman Krause'un seksi dudaklarına acısız, iğnesiz, ameliyatsız kavuşabilirsiniz. Seksi dudakların sırrı burada!"

Bu mucizevi ürünü siz de denemek ama önce aklınızdaki sorulara yanıtlar bulmak istiyorsanız, işte cevapları...

MY CITYTM Lips'i ne zaman ve hangi sıklıkta kullanmalıyım?

Her akşam yatmadan önce renksiz MY CITYTM Lips'i bol miktarda dudaklarınıza sürünüz. En iyi sonucu almak için tüm kozmetik ürünlerinin verimlilik testinin yapıldığı gibi uygulamayı 28 gün boyunca sürdürünüz. Renkli MY CITYTM Lips ürünlerini gündüzleri kullanarak gün boyunca da kolajen artışını sürdürebilirsiniz. Günde 2 kere sabah akşam kullanılması tavsiye olunur.

MY CITYTM Lips kolajen içeriyor mu? Eğer içeriyorsa kaynağı nedir?
MY CITYTM Lips kolajen veya herhangi bir hayvansal katkılı bileşik içermemektedir. İçerdiği bütün bileşikler bitkilerden elde edilmiş veya laboratuarlarda elde edilmiştir. MY CITYTM Lips, sizin kendi kolajen üretiminizi harekete geçiren bir formüle sahiptir. Bu özelliği dolayısı ile farklıdır.

MY CITYTM Lips bir dudak parlatıcısı mıdır? Dudak bakım ürünü müdür?
MY CITYTM Lips, her iki amaca yönelik kullanılabilir özel bir formüle sahiptir. Hem dudak parlatıcısı gibi kullanılırken, hem de dolgun ve sağlıklı dudaklara kavuşmanızı sağlayacak bir bakım ürünüdür. Diğer ürünlerden MY CITYTM Lips'i ayıran en önemli özellik : MY CITYTM Lips kolajen üretimini tetikler ve takviye eder. Diğer dudak parlatıcıları veya bakım ürünleri ise sadece görünüşte dudakların büyük görünmesini sağlar, fiziksel ve sağlıklı bir dolgunlaşma söz konusu değildir.

MY CITYTM Lips nasıl çalışır?
MY CITYTM Lips, özel yüksek teknolojisi ve özel formülü ile hasar gören kolajen hücrelerini aktive ederek kolajen ve elastin üretimini tetikler ve dudaklarınızın sağlıklı dolgunlaşmasına yardımcı olur. Tamamen güvenli, doğal ve acısız bir yöntemdir.

MY CITYTM Lips ile dudaklarım tahriş olacak veya yanacak mı?
Hayır, MY CITYTM Lips'in formülü yakmaz veya herhangi bir acı veren reaksiyona sebebiyet vermez. MY CITYTM Lips, yumuşatmak, dolgunlaştırmak ve nemlendirmek gibi etkileri sağlamak üzere formüle edilmiştir.

MY CITYTM Lips'i kullandıktan ne kadar zaman sonra biz sonucu görebiliriz?
MY CITYTM Lips doğru şekilde uygulanıp kullanıldığı zaman çok kısa zamanda kolajen yapılanmaya başlar. Siz, kolajenin hızla yapılanmasıyla birlikte dudaklarınızda bir dolgunluk ve kırışıklarda hemen bir azalma göreceksiniz. Kişiye göre değişmekle birlikte sonuçları 15-28 gün arasında görülür. Her sürüşünüzde bir dolgunluk hissi ile bunu hissedersiniz. Kolajen yapılanmasıyla da uzun süreli ve sağlıklı bir dolgunluk elde edeceksiniz. Her gece yatmadan önce dudaklarınıza bol miktarda MY CITYTM Lips sürerseniz, ve gün boyunca da ister renkli isterseniz kullandığınız rujun altına baz oluşturacak şekilde renksiz MY CITYTM Lips'i kullanırsanız, dolgun ve sağlıklı dudaklara kavuşabilirsiniz.

Ürünler hayvanlar üzerinde test edilmiş midir?
Hayır biz ürünlerimizi hayvanlar üzerinde test etmiyoruz.

MY CITYTM Lips güvenle kullanılabilecek bir ürün müdür?
MY CITYTM Lips, arzu edilen sıklıkta kullanılabilecek, hiç bir yan etkisi olmayan bir üründür. MY CITYTM Lips; güvenilir şekilde ve hiçbir zararlı yan etkisi olmadan kullanabileceğiniz bir üründür.

Bir adet MY CITYTM Lips'i ne kadar sürede kullanabiliriz?
MY CITYTM Lips'i eğer günde 2 kere periyodik olarak normal olarak kullanırsanız, her tüpü 30-45 gün arasında kullanabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Dudaklarımda MY CITYTM Lips kullanımını durdurduğumda ne olacak?
Vücudunuz extra kolajen üretimini ve kolajen yapılanmasını desteklemeyi ve diğer yandan korumasını durduracağından dolayı, dudaklarınız kazandığı dolgunluk ve nemi yitirecektir ve 20-30 gün sonunda dudaklarınız eski haline yavaş yavaş dönecektir.

Önceden dudaklarıma enjeksiyon kolajen takviyesi yaptırdıysam, MY CITYTM Lips ürünlerini kullanabilir miyim?
Evet! İnsan vücudu kolajen parçalanmasına ve kaybına sebep olan doğal bir mekanizmaya sahiptir. Bu sebepledir ki pek çok kadın en fazla 2-6 ayda bir ağrılı ve zahmetli enjeksiyon yoluyla kolajen takviyesi yaptırır. MY CITYTM Lips, vücudun doğal kolajen parçalanma sürecini yavaşlatmaya yardımcı olmakla kalmayıp, diğer zor, ağrılı ve sıkıntılı metodlara gerek kalmaksızın, dudaklarınız daha da dolgun hale getirecektir.

Önerilenden fazla miktarda MY CITYTM Lips kullanmalı mıyım?
Güvenlik açısından kullanmanızda herhangi bir sakınca yoktur, bununla beraber iyi sonuç alabilmeniz için günde en az 2 kez kullanmanız yeterli olacaktır.

MY CITYTM Lips'i sürdüğüm zaman dudaklarımda hafif bir karıncalanma ve ürperme hissetmem normal midir?
Evet tamamen normaldir. Dudaklarınıza MY CITYTM Lips'i sürdüğünüz zaman, kan dolaşımı artar. Hafif bir karıncalanma hissi ile birlikte dudaklarınızın renginin koyulaştığını göreceksiniz. Bu da MY CITYTM Lips'in bir ayrı bir özelliğidir. Dudaklarınıza ürünü uyguladıktan sonra hızlı bir dolgunlaşma hissettiğiniz gibi, dudaklarınızın doğal renginin daha da arttığını göreceksiniz. Endişelenmeyin, bu bir yan etki değildir.

Renksiz (Clear) MY CITYTM Lips ve renkli MY CITYTM Lips arasındaki fark nedir?
Ürünler tamamen aynı formül ve içeriğe sahip olmakla birlikte, renkli ürünler ayrıca renklendirici içerir.

MY CITYTM Lips'i kendi rujumun üzerine sürebilir miyim?
Eğer kendi rujunuzun üzerine sürerseniz, MY CITYTM Lips için bir bariyer oluşturmuş olursunuz, gerekli etkiyi sağlayamazsınız. Rujunuzu sürmeden önce MY CITYTM Lips bir baz oluşturacak şekilde dudaklarınıza sürerseniz, çok daha hızlı sonuç elde etmeniz mümkün olacaktır.

MY CITYTM Lips'i kullandıktan bir kaç gün sonra niçin dudaklarım da bir soyulma oluşuyor?
Bu sonuç üst ölü derinin soyulması nedeni ile normal ve beklenen sonuç olup, yumuşak dudaklara sahip olmanıza yardımcı olur. MY CITYTM Lips'i kullanmaya devam ettiğiniz süreç içinde, dudaklarınızdaki soyulma ve kuruluk git gide azalır. Dudaklarınızdaki yeni oluşum çok daha sağlıklı olacak ve dudaklarınızın nemini korumasını sağlayacaktır.

Acısız, iğnesiz, ameliyatsız, sağlıklı ve dolgun dudaklar için MY CITYTM Lips!
www.dudaklaryarisiyor.com