GeriStil Önerileri Asi ve asil şıklık kürkte hayat buluyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Asi ve asil şıklık kürkte hayat buluyor!

Asi ve asil şıklık kürkte hayat buluyor!

"Eskiden sadece olgun ya da zengin kadınların üzerlerinde görmeye alıştığımız kürkler, şimdi yer yaştan ve her kesimden kadının giyebilmesi için tarz değiştirdi."

Bütün eski filmlerde zenginliğin hangi kıyafetle ifade edildiğini hatırlıyor musunuz? Evet doğru bildiniz, kürk palto, ceket ve montlarla. Bir zamanlar zenginliği ve tamamen formal bir şıklığı ortaya çıkarmak için kullanılan kürkler, şimdilerde birçok aksesuar ve giyim eşyasında ufak da olsa yer buluyor. Deri ceketlerin yakalarında, botlarda, süveterlerde. Fakat bu kez resmiyeti ve zenginliği değil, asi bir şıklığı simgeliyor.

Deri motorcu ceketlerin manşetlerine ve yakalarına aplike edilmiş kürk detaylar, sadece büyükannelerimizin ya da annelerimizin değil, hepimizin beğenerek giyebileceği bir tarza hayat veriyor. Yüksek topuklu bootilerin bileklerinde gözümüze çarpan kürkler, kesinlikle asi ve cüretkar bir hava katıyor. Boynumuza dolamamız için tasarlanmış kürk snood'lar ise kelimenin tam anlamıyla yepyeni bir heyecan!

Kürk bu kadar çekici ve gözde olur da, ünlü modacılar kürk ayrıntıları koleksiyonlarından eksik eder mi? Tabii ki hayır. Birbirinden güzel tasarımlarıyla kürk detaylarla süslenmiş giysi ve aksesuarları görmek için tıklayın!