GeriEv Dekorasyon Ampullerinizi atmayın, raflarınızı tasarlayın!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ampullerinizi atmayın, raflarınızı tasarlayın!

Ampullerinizi atmayın, raflarınızı tasarlayın!

"Patlamış ampullerinizi yeniden değerlendirin ve raflarınız da farklılığa yer verin"

Ev tasarımında önemli olan bir nokta kendi yaratıcılığımızı kullanmak. Bazı şeylerin nasıl modası geçmiyorsa bazı eşyalarımızı da değiştirerek evimizin herhangi bir yerinde kullanma şansımız var. Bunun için tek gerekli şey hayal gücümüz, isteğimiz ve kaybetmek yerine geri dönüştürmek istediğimiz eşyalarımız. Kendi emeğimiz ile evimize yeni tasarımlar kazandırmak son zamanlarda moda oldu. Bu sayede hem kendi kişiliğimizden parçalar koyuyoruz hem de önceden sahip olduğumuz eşyaları baştan yaratarak şıklığımızı ortaya koyuyoruz.

Şimdi sırada salonumuz, odamız, mutfağımız ve bahçemiz için birkaç tavsiyede.

Patlayan ampullerimizi bu zamana kadar değersiz görerek çöpe attık. Ama artık geri dönüştürme şansımız var. Patlayan ampulun duy kısmını keserek şık vazo haline getirebiliriz. Yanlarından delik açıp ince bir demirle sararak bir yere asabilecek hale de getirebiliriz. Böylelikle ister bahçemizde ister camımızın demirlerine asarak içlerinde çiçek yetistirebiliriz.
Sıra dışı raflara sahip olmak da o kadar zor değil. Tek yapmamız gereken eski kalmış kasaları raf halinde tasarlayıp duvarımıza monte etmek. Raf seçenekleri içinde kare biçiminde kestirebileceğimiz ve istediğimiz renge boyayabileceğimiz üstelik iç kısmını renkli kumaşlarla kaplayabileceğimiz duvarımızı renklendirecek tasarımlarımıza sahip olabiliriz.