GeriStil Önerileri Altın Kelebek'in rengi beyaz!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Altın Kelebek'in rengi beyaz!

"Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu ama gecenin etkisi basında hala dinmedi... Ünlü güzellerin giysileri de en az dağıtılan ödüller kadar konuşuldu..."

Altın Kelebek Ödülleri gecesinde dağıtılan ödüller kadar geceye katılan ünlü isimlerin kıyafetleri de konuşuldu. Podyum ve magazin dünyasının tanınmış isimleri kırmızı halıda poz verdi. Bazıları modacılarına özel kıyafet diktirirken bazıları ise markaların koleksiyonlarından seçim yaptı.

Geceye katılan bütün davetliler birbirinden şıktı fakat gözlerden kaçmayan şey, ağırlıklı olarak beyaz elbisenin tercih edilmiş olmasıydı... Beren Saat, Başak Sayın, Tülin Şahin gibi ünlü güzeller kırmızı halıda beyaz elbiseleriyle göz kamaştırdılar.

En iyi kadın oyuncu dalında ödüle layık görülen Beren Saat'in mini beyaz elbisesi Derishow'dan dı. Tek omuz ve balon etek detayları çok şıktı. Şenay Akay'da geceye beyaz kıyafetiyle katılan güzellerdendi. Selin Karamehmetoğlu imzalı kıyafeti ve ceketi bence gecenin en şık kostümlerindendi. Şenay Akay güzel vücudu ve kendine olan güveniyle bu giysiyi gerçekten çok iyi taşıyordu.

Başat Sayan yine her zamanki ki vintage giyinmeyi tercih etmişti. Uzun kollu mini elbisesi kendisine çok yakışmıştı. En iyi bayan şarkıcı olarak ödüle layık görülen Hadise'de beyaz elbisesi içinde ışıldıyordu. Tülin Şahin ödül vermek üzere eşiyle katıldığı gecede uzun beyaz tuvaleti ve zarafetiyle göz kamaştırdı.


İşte Altın Kelebek'ten görüntüler...