GeriModa Trendleri Alışveriş heyecanı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Alışveriş heyecanı

"Sevdikleirnize ya da kendinize yeni birşeyler almaktan daha güzel ne olabilir ki...İşte size alabileceğiniz birkaç öneri..."

Doğum günlerini unutmayın

Teknoloji ile arası iyi Barbie, alışveriş ve moda dergilerini seven Madison, bohem hayattan hoşlanan Chelsea ve astroloji eksperi, güzel patenci Nolee... Tanıdığınız küçük bir çocuğa ne hediye alıcağım diye düşünmeyi bırakın... Fiyatları 35-45 milyon arasında değişen MyScene'in bebeklerine şimdiden bakmaya başlayın. Bebeklerin hepsi çok güzel.

Gençlik kremi

Anneniz uzun zamandır yaşlılıktan ve cildinin bozulmasından mı yakınıyor? Ona Vichy'nin yeni ürünü Myokine'i alabilirsiniz. Bu kremin, yüzün hareketlerine bağlı olarak kasılmalardan dolayı oluşan kırışıklıkları düzelttiği söyleniyor. Fiyatı 57 milyon lira.

Turuncu sevenlere

Mavi Jeans'in Mavi Amerika koleksiyonundan seçtiğiniz turuncu pantolona her gören bayılacak. Fiyatı 124 milyon 950 bin lira.

Derimod büyük bedebleri de düşünmüş

Derimod, büyük beden deri koleksiyonu üretmiş. Deri giymeye bayılan fakat bir türlü kendine uygun olanı bulamayanlara duyurulur. En yakın zamanda Derimod mağazalarından birine uğrayıp fiyatları 475 milyon liradan başlayan 42 Plus modellerine göz atmakta fayda var.

Göğüsleri de unutmayalım

Göğüslerinin iriliğinden, büyük beden iç çamaşırlarının hiç de seksi olmadığından yakınanalara müjde! Kom'un yeni modelleriyle bu şikayetlerden kurtulacaksınız. Florin Sutyen 35 milyon lira ve Rosy Külot 12 milyon 500 bin lira.

Spor şıklık

Son zamanlarda gençlerin pek tuttuğu Skechers'tan modeller çeşit çeşit. Canlı renklerle tasarlanan Energy oldukça şık. 79 milyon 950 bin lira.


Kaynak: Milliyet