GeriSaç Alışılmış renklerin dışına çıkın çünkü tam zamanı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Alışılmış renklerin dışına çıkın çünkü tam zamanı!

Alışılmış renklerin dışına çıkın çünkü tam zamanı!

"Mavi, mor, yeşil, beyaz hayal değil gerçek saç renkleri"

Katy Perry, Lady Gaga ve Rihanna’nın güzellik sırları, sesleri, kıyafetleri ve gündemden düşmeyen olayları kadar saç renkleriyle de kendilerinden bahsettiriyorlar.

Rihanna’nın kıpkırmızı saçları bazen pembe oldu bazen turuncu, Katy Perry radikal bir kararla masmavi saçlarını sonradan pembe ve mor tonlarına çevirdi, Lady Gaga ise konserlerinde ve klip çekimlerinde birbirinden farklı ve karışık renkler kullanmakta devam ediyor. Peki bu renklere sahip olmak çok mu zor? Yoksa sahip olmaktan çok cesaret etmek mi zor?


Birçok kadın küçüklüğünde su ile hemen geçen sprey boyalar ile saçlarının rengini geçici olarak değiştirmiştir. Şirin ve güzel gelen bu renkler artık çocuklukta kalmak zorunda değil. Yarı kalıcı saç boyaları şu aralar fazlasıyla alıcı bulmakta.

Sadece biraz cesarete gerek var. Yarı kalıcı olan bu saç boyaları saçlara zarar vermemekle beraber uygulamasını da sizin yaratıcılığınıza bırakıyor. Eğer saç renginiz koyu ise önceden rengi açılmış ya da çok açık sarı saçlara sahip olarak renkli boyaları kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Bu uygulama ile ister mavi, ister beyaz, ister mor, ister yeşil renge saçınızı boyayabilir ya da birkaç rengi karıştırarak yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Bu yaz sizin de saçlarınız renklensin, yaratıcılığınız trendi belirlesin.