GeriKişisel Bakım Adım Adım Plaj Güzelliği
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Adım Adım Plaj Güzelliği

Adım Adım Plaj Güzelliği

"Sizin için hazırladığımız bu 8 adım, plajın en güzel kadını olmanızı sağlayabilir..."

Güneş kreminden çok daha fazlası

Yazın cildinizi korumak için bir güneş kreminden daha fazlasına ihtiyacınız var. "Serbest radikallerin zararlarını azaltmak için güneş koruyucusundan önce anti-oksidan içerikli bir serum kullanmalısınız.

Uzun ömürlü oje

Uzun bir tatilde ojenizin dayanması neredeyse imkansızdır. Nefise Karatay, Demi Moore ve kızı Rumer Willis'in de tercih ettiği uzun ömürlü ojeler üç hafta süre ile dayanıyor. Bu ojelerin soyulmaması ve sürüldüğü anda kurumasıyla uzun seyahatler için kurtarıcı.

Kavun gibi sulu meyveler tüketin

Kavun sıcak havalarda yenebilecek en güzel meyvelerden. Şişkinliğe neden olmadan vücudunuzun su ihtiyacını da giderir. Diyet ürünler gibi içinde yapay tatlandırıcılar olan içeceklerden ve brokoli, lahana ve fasulye gibi yiyeceklerden uzak durmanızda fayda var.Adım Adım Plaj GüzelliğiÖlü hücrelerden kurtulun

Bronzlaşmadan önce vücudunuzdaki ölü hücrelerden arınmayı unutmayın. Haftada bir yukarı doğru yuvarlak hareketlerle uygulayacağınız bir vücut peeling'i kan dolaşımını hızlandırırken pürüzsüz ve yumuşacık bir cilt elde etmenizi sağlar.

Kontrollü diyet yapın

Yapılan bir araştırmaya göre, diyet yaparken kaydettiği gelişmeyi cep telefonuna yüklenen bir uygulama ile izleyenler kağıda not alanlardan daha fazla kilo veriyor. Tam olarak neyi ne kadar yediğinizi bilmek, diyetinizi daha iyi kontrol edebilmenize yardımcı olur.

Dondurarak zayıflayın

Göbek yağlarından kurtulmanın etkili bir yolu olan Zeltiq ya da soğuk lipoliz uygulamasında terapinin uygulandığı alanda, yağ hücrelerinin sıcaklığı sıfır dereceye kadar düşürülüyor Dondurucu sıcaklıkta yağ hücreleri cilt ya da kaslara zarar vermeden yok ediliyor. Adım Adım Plaj GüzelliğiHızlıca şekle girin

Hızlı kalori yakmak isteyenler için 'Shape on Trampoline' dersini önerebiliriz. Jessica Alba, Gvvyneth Paltrovv ve Madonna bu ders ile formda kalıyor. Trambolin üzerinde zıplamak tüm kas gruplarını çalıştırmasının yanı sıra 1 saatte 500 kalori yaktırıyor.

Tüylerinizden evde kurtulun

Kişisel kullanım için tasarlanmış epilasyon cihazlarının ışık enerjisiyle istenmeyen tüylerden evinizde kurtulabilirsiniz. Haftada 2 kez 3 ay boyunca uygulandığında tüylerde gözle görülür bir azalma oluyor.