Geriİyi Yaşam Acı reçeteyle tatlı son
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Acı reçeteyle tatlı son

"Sekiz ayda 40 kilo verip 4 ayda indiği kiloyu korumaya alan Mesut Yar'ın kaleminden alışılmadık bir "zayıflama" öyküsü. Bilimsel gerçekler ve kişisel birikimlerle yoğrulmuş bir yeni yaşam biçimi rotası. Üstelik anlaşılabilir, uygulanabilir reçete ve tariflerle makul bir eğlenceli hayat rehberi."

Mesut Yar'ın yeni kitabı "Acı Reçeteyle Tatlı Son" 10 Mayıs'ta tüm kitapçılarda...

Televizyoncu ve gazeteci Mesut Yar kendisini yeni bir yaşama götüren yolu bir hayli eğlenceli ve basit anlatımıyla kaleme alıp kitaplaştırdı. Zayıflamayla ilgili röportajları ve yazı dizileriyle tiraj rekoru kıran Yar'ın kaleminden hiç bilinmeyen zayıflama şifreleri okuyan herkes için yeni ve kaliteli bir yaşamın ipuçlarını veriyor...

Kendisini sıkmadan, günlük yaşam ve damak keyfinden ödün vermeden, yorucu spor egzersizleri yerine fantastik hareket ve uygulamalarla harika bir rejim döneminden geçen Mesut Yar deneyimlerini kilolarıyla kavgalı herkes için kamuya açıyor "Acı Reçeteyle Tatlı Son" isimli yeni kitabında...

Kişisel gelişimin anahtarlarıyla dolu bu eğlenceli kitapta sadece sağlıklı kilo verme yolları değil, ilaçsız ve gereksiz takviyelerden uzak bir yaşam biçiminin de mümkün olduğu anlatılıyor. Ünlü Yaşam Koçu Aykut Oğut'un kitap hakkındaki düşünceleri şunlar;

Diyetlere ve tekniklere hep bir alerjim vardır. Çünkü bir formulü yüzbinlere uygulamaya kalkarlar. Sonuç alınamayınca da kabak, beceremeyenin başında patlar, çünkü artık kendilerini beceriksiz hissetmek zorundadırlar. Sevgili Mesut'un kitabını elime aldığımda korkmadım desem yalan olur. Acaba Mesut da mı bunu yapmıştı kitabında? O da şimdi bize ''anlamasanız da olur, aç kalın, sabahları 5 gram peynir, öğlen bi bardak su, akşam ise derin bir nefes alın ve zayıflayın. İşte benim yöntemim" mi diyecekti? Bu da benim kalaslığım Mesutcum. Seni tam tanımamışım.

10 numara bir kitap. Sadece şunu bunu yapın demiyor, kendi neler yaşadı ve ANLAYIŞINI, yemeğe bakış açısını nasıl değiştirdiğini anlatıyor. İdeal kilonuza dönerken, sizinle yol arkadaşı oluyor, hem de her gün. İşte ben, usta diye buna derim. "Kelin merhemi olsa" diye başlayan atasözünü ben biraz değiştirdim ve şöyle yaptım: "Kelin merhemi olsa, biz ona zaten en başından, şu gür saçlı adamın merhemi derdik!"

İşte size gür saçlı MESUT YAR ve elinizde tuttuğunuz müthiş merhemi. Eğer bu kitabı okuyup, anlayıp, uygulayıp HÂLÂ ideal kilonuza dönemiyorsanız, size güzel bir haberim var: "Şişman olmayı seviyorsunuz demektir..."

Evet siz de başarabilirsiniz. Bugüne kadar yanıldığınız her diyet denemesi bugünden sonraki yolunuzu belirleyecek bir altın rehber değerinde. Ve o rehberlerden ilki artık tüm seçkin kitapçılarda. "Acı Reçeteyle Tatlı Son"a ulaşmak için harekete geçmenin tam vaktidir!