GeriEv Dekorasyon 6 Adımda Düzenli Bir Dolap!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

6 Adımda Düzenli Bir Dolap!

6 Adımda Düzenli Bir Dolap!

"Mevsim değişimlerinde değişen dolap düzeni ile nasıl başa çıkacaksınız?"

1. Düzen çalışmanızın sorunsuz olması için gerekli tüm ihtiyaçları elinizin altında bulundurun. Bunlar:
Üzerine sınıflandırma yapabileceğiniz geniş bir alan, giysileri denemek için boy aynası, bağışlanacak, atılacak ve saklanacakları ayırmak için farklı boyda depolama kutu ve torbaları.

2. Her şeyi üst üste istiflemek yerine yatayda yayarak her şeyi görün. Hafif ve kalın giyecekleri de kendi içinde bölün.6 Adımda Düzenli Bir Dolap3. Gardırobu tamamen boşalttıktan sonra en ince köşelere kadar tozunu alın. Kapaklar açık halde havalandırmaya bırakın. Son olarak hafif bir çamaşır parfümü sıkın.

4. Çorap, eşarp gibi küçük parçaları kutu veya torbalara yerleştirin ve etiketleyin. Her ihtimale karşı yünlülerin arasına naftalin veya güve kovucu yerleştirin. Uzun elbiseleri torbalayarak asın.6 Adımda Düzenli Bir Dolap5. Arkadaş veya akrabalara verebilecekleriniz, bağış yapabilecekleriniz ya da tamamen atacaklarınız için bolca kutu bulundurun.6 Adımda Düzenli Bir Dolap6. Sıra dolap yerleşimine geldiğinde işlevsel bir düzene dikkat! En sık kullandığınız kışlık/yazlık giysileri kolay ulaşacağınız askılara asın. Abiye ve daha resmi giysiler için dolabın uzun bölümünü kullanın. Kazak/tişört gibi katlanacakları çekmece ya da raflara istifleyin.