GeriSaç 3 Dakikada Mucize Krem’i İlk Siz Keşfedin!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

3 Dakikada Mucize Krem’i İlk Siz Keşfedin!

3 Dakikada Mucize Krem’i İlk Siz Keşfedin!

"Tüm dünyada fırtınalar estiren ‘3 Dakikada Mucize Krem’ şimdi Türkiye’de."

Dünyada 25 milyondan fazla kadının saçlarında mucize etkisi yaratan saç bakım kremi ‘3 Dakikada Mucize Krem’ şimdi Türkiye’de… Saçlardaki 3 aylık yıpranmayı sadece 3 dakikada onarmaya yardımcı olan bu mucize ürün şimdiye kadar 10 global güzellik ödülü kazandı.

3 Dakikada Mucize Krem’i İlk Siz Keşfedin


‘3 Dakikada Mucize Krem’ saçların ihtiyacı olan tüm bakımı sağlarken, saç uçlarındaki kırılmaların ve elektriklenmenin önüne geçiyor; saçların kolayca taranmasını ve yumuşak olmasını sağlıyor. Ağustos ayı itibarıyla raflarda yerini alacak olan ‘3 Dakikada Mucize Krem’,Türkiye’deki kadınların da kısa sürede vazgeçilmezi olacak.

Dünyanın bir numaralı saç bakım markası* Pantene’in, teknolojinin sağladığı en son yeniliklerle formüle ettiği ‘3 Dakikada Mucize Krem’ saça derinlemesine nüfuz ederek kökten uca bakım yaparken, aynı zamanda saçların yumuşak olmasını ve parlak görünmesini sağlıyor. 3 Dakikada Mucize Krem’in tüm ihtiyaçlarınıza hitap eden 4 farklı çeşidi bulunuyor: Onarıcı ve Koruyucu Bakım, Saç Dökülmelerine Karşı Koruma, Doğal Sentez Güç ve Parlaklık ve Nem Terapisi.


Bilimsel İletişim Müdürü Dr. Jeni Thomas, bu eşsiz ürünün ardındaki teknolojinin saçı nasıl dönüştürdüğünü açıklıyor: 3 Dakikada Etkili Mucizevi Krem; saç lifinde eşit olarak yayılan, onarıma ihtiyacı olan alanları belirleyen mikrorijit aktifleri hızla serbest bırakan akıllı teknolojiye sahip. Sonrasında yeni bileşenimiz, histidin, saç lifine nüfuz ediyor, oksitleyici mineralleri azaltıyor ve saçın içten dışa gücünü korumasına yardımcı oluyor. Sonuç? ‘Ağırlık’ hissi vermeyen yumuşak ve parlak saçlar.’


Marka Elçisi Selena Gomez: 3 Dakikada Mucize Krem’e bayılıyorum! Her yıkamada kullanabileceğimi ve saçlarımı sadece 3 dakikada onardığını bilmek çok güzel... Yeni formülü saçlarımın yıpranmış bölgelerini güçlendiren ve onaran akıllı teknolojiye sahip. Üstelik kolayca durulandığı için saçımda kökten uca kullanabiliyorum. O benim yenimucizem’ dedi.

False