GeriModa Trendleri 2013 bakımlı erkeklerin yılı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

2013 bakımlı erkeklerin yılı

2013 bakımlı erkeklerin yılı

"Artık salaş, kirli sakallı, hırpani erkek modası bitti! Evoria.com sizin için 2013 erkek modasını araştırdı ve işte sonuç: Kadınlar, 2013’te bakımlı erkek görmek istiyor."

Kısa saçlara dönüş

Uzun zamandan sonra erkeklerin saçları 2013’te kısalacak. Evoria’ya göre; saçların üstleri yanlarına oranla biraz daha uzun ve elle yukarı doğru şekillendirilerek biraz havaya kaldırılan saçlar, erkeklerin 2013’te en sık kullanacağı model olacak.

Kirli sakala veda

Bu yıl erkeklerin yüzünde kirli sakal pek karşımıza çıkmayacak. Bu yılın modası bebek gibi yumuşak ve temiz yüzler olacak. Bu yüzden erkeklerin tıraş makinesini yanından ayırmamasını öneren Evoria.com; pratik bir tıraş için Braun Cruzer 6 Face 3-in-1 Tıraş Makinesi’ni tavsiye ediyor. Tarz sakallar klasiklerin vazgeçilmezi olmaya devam edecek!

2013 bakımlı erkeklerin yılı

Bu yılın modası olan temiz ve taze görünüm için sık sık tıraş olmak gerekecek. Bu yüzden, tıraşa tepki gösteren cildi sakinleştirmek için, cilt tipine uygun bir ürün kullanmak gerekiyor. Tahrişin önüne geçmek için nemlendiren, canlandıran ve hassas ciltlere etki eden bir ürün tercih edilmeli. Evoria.com Biotherm’den tıraş sonrası rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünleri öneriyor. Bu ürünler yeni yıl hediyesi için de güzel bir alternatif olabilir. Evoria.com’da satışa sunulan Omega Tıraş Seti 9013 Füme hem çok kullanışlı hem de indirimli fiyatıyla avantajlı bir hediye seçeneği. Unutmayın ki üçlü tıraş setleri, klasikten vazgeçmeyen bakımlı erkekler için önemli bir detay.

Enerjik gözler uzak değil

Kendine güvenen erkekler, bakımlı olmalı. Gözaltı şişmiş, morarmış, ölü balık gibi bakan gözler bu sene revaçta değil. İster akşam biraz alkolü kaçırmış olun, ister uykusuzluktan gözleriniz şişmiş olsun, sabah işe dinç, atak ve zinde gitmek gerekir. Çözüm için Evoria.com Nivea For Men Q10 Skin Energy Eye Roll On Q10 Enerji Göz Jeli’ni öneriyor.

2013 bakımlı erkeklerin yılı

Kokunuz simgeniz olsun

Elleri nasırlı, vücudu terli kovboy erkekleri, maço tavırlarıyla önümüzdeki yıl gözde olmayacaklar. Güzel kokan erkekler, kadınlar tarafından beğenilip takdir görecekler. Evoria.com güzel kokmak isteyen erkeklere; deodorant, vücut şampuanı ve parfümüyle takım ürünler kullanmayı öneriyor. Bu tür ürünler kokunun uzun süre kalmasını sağladığı gibi, kullananların simgesi haline geliyor. Kokusu simgesi haline gelmek isteyen beyler için Evoria.com’da indirimli satışa sunulan Ralph Lauren Big Pony #2 Red EDT 125 ml + Shower Gel 100 ml + Deo 85 ml ideal bir seçenek olacaktır.

Sigara kokusundan uzak durun

Özellikle sigara içenlerin üstüne sinen kötü tütün kokusunu gidermek için, güne temiz bir ten ve kokuyla başlamak gerekir. Bunun için sık duş almanın yanı sıra kalıcı ve tenle uyum sağlayan bir parfüm kullanılmalı. Evoria.com kalıcı kokular için Clinique Happy For Men EDT 50 ml + Shave Aloe Gel 40 ml ürün setini öneriyor. Bu yıl erkek modasında sigara kokan erkeklere yer yok.