GeriAstro Gündem 19-25 Şubat Haftalık Burç Yorumları!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

19-25 Şubat Haftalık Burç Yorumları!

19-25 Şubat Haftalık Burç Yorumları!

"19-25 Şubat haftalık burç yorumunuzu okudunuz mu? Uzman Astrolog Aygül Aydın'dan haftalık burç yorumunuzu okuyun..."

KOÇ19-25 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Sevgili koçlar bu hafta nedensizce bir içe dönme ve bütün olumsuz duygulardan arınma gerektiren enerjilerle baş ediyor olacaksınız. Zira gezegen etkileşimleri sizleri zorlandığınız ve bir türlü anlayamadığınız konuları içinize dönerek çözmenizi ve sezgilerinize güvenmeyi öğretiyor olacak. Kendinize ve ruhunuza iyi gelen konuları hayatınıza dahil etmek isteyecek, bir tür madde dünyasından bir süreliğine de olsa sıyrılmayı arzulayarak, maneviyata geçişin kapısını aralayacaksınız. Sizler zaten maddi dünyadan çok manevî duygulara ağırlık veren hassas yapılı ama bir kadar da güçlü Mars'ın savaşçı çocuklarısınız. Hayatınızın her alanında güçlü olmak sizin en belirgin yönünüz.

Kariyerinizde istediğinizi almak yerine arka planda bir süre daha beklemede kalmak şimdilik daha iyi olacaktır. Şartlar iyileşene kadar ısrarcı olmayın. İsteklerinizi direkt ve baskıcı bir dille değil sanki olaylar ve durumlar o noktaya kendiliğinden gitmesi gerekiyormuş gibi hareket etmeniz gereklidir. Bununla birlikte finansal akışlarınızda kariyer projelerinizden paralel destekler alabileceksiniz. Finansal akışlarınızı, borçlarınız ve alacak düzenlemelerinizi kariyer beklentilerinize göre yapmanın faydalarını bu zamanlarda daha net görebileceksiniz. Bununla ilgili de yine sağlam kurduğunuz dostluklar üzerinden faydalar sağlamanız mümkün. Hafta ortasından itibaren bununla ilgili olumlu gelişmeler oluşabilir. Hafta sonuna doğru yakın çevrenizle aranızda oluşan dedikodu veya olumsuz gizli söylemlerden uzak durmalısınız.

Haftanın Mottosu: “Sev ve daha derinden sev. Acı çek ve daha derinden acı çek. Tümüyle sev ve tümüyle acı çek. Çünkü saf olmayan altın bu yolla ateşten geçerek saf altına dönüşür."

BOĞA19-25 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Haftanın ilk günleri kendinizi stresli ve ruhsal anlamda bahşedemediğiniz bazı sorunlarla uğraşmak zorunda hissedebilir, içinden çıkamadığınız sorunlar için başkalarını suçlama eğiliminde olabilirsiniz. Ayrıca karşılaştığınız finansal sorunlar yüzünden kendinizi çözümsüz ve güçsüz hissedebilir, her şeyin üzerinize geldiği duygusuna kapılabilirsiniz. Âmâ endişelenmeyin, hafta ortasından itibaren alacağınız gerek sosyal çevre destekleri gerekse aile bireylerinizin fedakârlıkları ile kendinizi oldukça güçlü hissedip sorunlarınızla baş edebildiğinizi görüyor olacaksınız. Sabrınızın sonucunu istediğiniz gibi alacak ve bu konuda sizlere yardımcı olan kişilere karşı minnet duyacaksınız.

Kardeşler ve yakın çevre bağlantılarınızdaki iletişimlerinizin de güçlenmesiyle birlikte daha samimi ve yakın ilişkiler geliştirecek ve eskisinden daha büyük bir yol kat ettiğinizi göreceksiniz. Bununla beraber zor günlerinizde kimin yanınızda olup olmadığını da anlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda ve özel hayatınızda da beklediğiniz romantik etkiler devrede olacak. Bekâr boğalar için sosyal çevre destekli heyecan verici tanışmalar gündemde. Evli ve ilişkisi olan boğalar, hayatında güzel gelişmeler ve romantik etkiler yaşayarak, sevmenin ve sevilmenin bu hayattaki kuvvetli etkisini daha derinden hissedebilirler.

Haftanın mottosu: "Dayan ve üstele… Bu acı, adım adım senin iyiliğine dönüşecek."

İKİZLER19-25 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Sevgili İkizler, bu hafta hem kendinizi hem de sınırlarınızı korumak adına ilişkilerinizi yeniden gözden geçirme kararı alabilirsiniz. Bu süreçte var olan olumlu ilişkilerinizi biraz daha dengede tutarak yol almalı yolunda gitmeyen, kangrenli ilişkilerinize de ya bir çözüm bulmalı ya da doğruyu seçmek adına biraz uzak durmalısınız. Haftanın ilk günleri ilişkilerde ikna yeteneğinizi kullanarak önemli başarılara imza atabilir, istediğiniz kişilerle önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Bu süreçte finansal anlamda giderleriniz ve öncelikle fedakârlık yapmanızı gerektirecek konular gündeminizde olabilir.

Bitmiş ilişkilerinizle ilgili öğreneceğiniz bazı gerçeklerle geçmişteki her ayrıntıyı ve yaşanmışlıkları artık daha net anlamanız mümkün olacak. Hafta ortasından itibaren kariyer hayatınıza dair iyileştirmeniz gereken konularla ilgili yakın çevrenizdeki bazı kişilerden yardımda bulunmalarını isteyebilirsiniz. Ayrıca gelecek beklentilerinizle ilgili hafta sonundan itibaren gergin olan havayı ve koşulları iyileştirmeniz için mücadele etmeniz gerekebilir. Yaşadığınız bazı hayal kırıklıkları sizi gelecekle ilgili hayal kurmaktan vazgeçirmemelidir. Evli ve ilişkisi olan ikizler burçları için güven sorunu yaşayıp bazı şeyleri sorgulayacakları bir süreç içerisinde olabilirler. Hafta sonu ilişkiler konusunda zorlayıcı etkiler barındırıyor, biraz daha dikkatli olunmalıdır.

Haftanın mottosu: "Karanlık dokuları aydınlatan ve derin yaralar içindeki hayatları gösteren mikroskop ışığı gibidir umut. Umutlarından hiç vazgeçme."

YENGEÇ19-25 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Hafta başından itibaren kendinizi iş ve çalışma hayatınızla ilgili girişimler elde etmeye ve maddi dengeler oluşturmak için güçlü bir plan yapmaya yönlendirebilir, hayatınızın size sorun teşkil eden bu kısmından kurtulmak isteyebilirsiniz. Yakın zamanda başvurduğunuz bir iş projelerinizden beklediğiniz sonuçları almak adına önemli bağlantılar ve köprüler kurabileceksiniz. Bununla ilgili çalışma arkadaşlarınızın da size yardımcı olması sizi kendinize olan güveninizi arttıracak ve iyi hissettirecektir. Kısacası bu hafta sizler için ilkleri başlatma haftası olacak maddi anlamda. Denenmiş orijinal yollarla görüşmelerinizi gerçekleştirecek ikna gücünüz ve güçlü iletişiminizle göz dolduruyor olacaksınız. Yakın çevrenizden gizlemiş olduğunuz bazı olaylar onların gözünden kaçmayabilir ve şüpheleri anında üzerinize çekebilir.

Ailenizle ilgili ilişkilerinizde baskı ve manipülasyonalara karşılık haftanın ilk günlerinde biraz daha sağduyulu olmanız gerekecektir. Muhtemelen onlarında yanlış anlaşılmalardan dolayı üzerinizde baskın bir etki kurması doğaldır ama hafta ortasından itibaren bu tarz etkiler dağılıyor olacak ve daha yapıcı etkilerle aileniz, hayatınızın önemli bir parçası haline gelecektir. Hafta sonuna doğru ilişkilerinizde romantik sürprizler meydana gelebilir. Yalnız olanların karşısında yeni bir aşk hikâyesi canlanabilir. Ama yine de karasızlık ve çabalarınız, aklınızın bir köşesinde sizleri bekletiyor olacak.

Haftanın mottosu: “Yeni bir günün doğması için birçok yıldızın batması gerekir."

ASLAN19-25 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Hafta boyunca finansal ve ortaklı gelirlerinizin yanında, borçlar ve alacaklar sorunları daha yoğun bir uğraş gerektirecek noktaya çıkabilir. Bu anlamda biraz canınız sıkılabilir fakat endişe etmeyin, geçici bir durumdur. Haftanın ilk günleri ise aşk hayatınız ve sosyal çevre ilişkilerinizle ilgili hızlı ve heyecanlı gelişmeler gündeminizde olacaktır. İlişkilerle ilgili yanlış giden olaylara bir kalem çizip yeni bir yön verebilir farklı ve heyecanlı bir arkadaş grubunun içinde yer alabilirsiniz. İletişimsel anlamda geçmişten gelen kişi ve yaşantıların faydasını görebilir orijinal çözüm yollarıyla sorunların bir anda hallolduğuna şahitlik edebilirsiniz. Bununla birlikte sağlığınıza biraz daha dikkat etmeniz gerekecektir.

Enfeksiyonel rahatsızlıklara karşı hijyen koşullarına çok dikkat etmeli, kalabalık ortamlarda kendinizi korumaya ya da fazla bulunmamaya özen göstermelisiniz. Zira bugünlerde salgın hastalıklar çok konuşulur olacaktır. Hafta ortasından itibaren kariyer hayatınızla ilgili sürpriz ve beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Bu uzun zamandır olmasını beklediğiniz bir geri dönüş olabilir. Yeni gündeme gelen finansal projeler için kendinizi motive edebilir borçlarınız için yeni bir alan kanalize edebilirsiniz.

Haftanın mottosu: " Gerçek dost ilk gözyaşını gören, ikincisini yakalayan ve üçüncüsünü durdurandır."

BAŞAK19-25 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Haftaya geçmişten getirdiğiniz finansal sorunlarla yüzleşerek başlamanız gerekebilir. Özellikle unutulan ya da önemsemediğiniz bazı borçlarınız hafta başından itibaren sizlere sorun yaratacak gibi gözüküyor. Bununla birlikte ilişkiler arenasında önemli kararlar alacağınız bir süreçten geçiyorsunuz. İlişkilerinizde var olan sorunları karşılıklı uyum çerçevesinde yapacağınız fedakârlıklarla çözümleyebilirsiniz. Bu noktada önemli olan birbirinize yeteri kadar vakit ayırmak ve belki de hayatınızda küçük sürprizler yaparak durağan giden ilişkinizi hareketlendirmek olabilir. İlişkileri olmayan başakları ise hafta ortasından itibaren önemli tanışmalar bekliyor olabilir. Gözlerinizi bu anlamda dört açmakta fayda vardır. İlişkilerinde sorun yaşayan ve hâlâ karmaşık bir yaşantısı olan başakların ise karar vermelerinin artık zorunlu bir hale geldiği sonuçlanma dönemi yakın gibi gözüküyor.

Duygusal gelgitler yaşayabileceğiniz ve geçmişi bolca hesaptan geçireceğiniz bir gün. Evli olanların ise eşin hayatına dair destek vermeleri gerekebilir. Bu zamanda eşinize karşı sıcak davranmalı her ne olursa olsun onun yanında yer aldığınızı göstermelisiniz. Hafta sonuna doğru yalanlar ve belirgin olmayan konular yüzünden birbirinize savaş bayraklarını açmayın derim. Hayat sizi bu kadar birbirine yaklaştırmışken tekrar geriye dönmek olmaz.

Haftanın mottosu: “Dünyada her şeyin bir ölçüsü vardır, sevginin ölçüsü de fedakârlıktır. Fedakârlık yapmayanın sevgisine inanılmaz."

TERAZİ19-25 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Hafta genelinde gündelik yaşamınız ve çalışma hayatınızla ilgili önemli düzenlemeleri yapıyor olacaksınız. Ev ve iş yaşantınızla ilgili değiştirmek istediğiniz şeyler bu hafta zihninizi epey meşgul edeceğe benziyor. Ancak bugünler sağlığınızla ilgili bazı konularda daha titiz ve detaycı olmanız gereken bir süreçtir. Bu konuda dikkatli olmalısınız. Sağlığınızla ilgili gelişmeleri daha yakından takip edebileceğiniz bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İş ve ev sorumluluklarınız arasında koşturmaktan sağlığınıza yeteri kadar ilgi göstermediniz. Fakat şunu da unutmayın, sağlık olmadan hiçbir şey olmayacaktır. Bununla birlikte çalışma hayatınızla ilgili hafta ortasından itibaren önemli gelişmeler yakalayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili gelişmelerle ilgili ailenizden uzun vadeli, destekleyici görüşmeler sağlayabilir, onlardan maddi manevi destekler sağlayabilirsiniz.

Ayrıca maddi ve finansal konularda yine ortak amaçlarınızı ailenizle paylaşabilir geleceğe yönelik yatırımlarınızla ilgili onlarla fikir alışverişleri gerçekleştirebilirsiniz. Maddi ve finansal ilişkilerinizi yönettiğiniz kişilerle olan iletişimlerinizde, iyi niyetinizden ve kibarlığınızdan yararlanma davranışları içerisinde olanlar çıkabilir, uyanık olun. Özel hayatınızda öngörülü olamadığınız stresli koşullara karşılık hafta sonundan itibaren daha dikkatli olmalısınız, kafanızda bazı soru işaretleri ve ikilemler yer edebilir. Bu konuda partnerinizle karşılıklı konuşarak problemleri halletmek ve yeni kararlar almak her iki tarafa da iyi gelecektir.

Haftanın mottosu: “Yardımlar tıpkı çiçekler gibidir, ne kadar taze ise insanları o kadar memnun eder."

AKREP19-25 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta aşk hayatınızla ilgili hareketli ve romantik bir süreci beraberinde getirirken bazı konularda ise kendi kararlarınızı karşı tarafa diretmek ve üzerinde hakimiyet kurmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda vermiş olduğunuz tüm mücadeleler artık başka bir boyutta ve bambaşka bir şekilde hayatınızda yer edecek gibi gözüküyor. Duygusal gerçekler bu süreçte daha net ve görünür bir şekilde ortada olacaktır. Sizde düşüncelerinizi ve duygularınızı artık bu yönde gizlemek istemeyecek ve bir an önce söylemek güdüsünde hareket edeceksiniz. Ekstra finansal harcamalarınız ve hobileriniz, beğenileriniz, arzu ve istekleriniz doğrultusunda yapacağınız harcamalar size hesapladığınızdan daha pahalıya mâl olabilir. Burada dikkat edeceğiniz nokta alışverişlerde kandırılma, unutkanlık, yanlış ücretleri hesaba geçmek gibi konular üzerine olacaktır.

Yakın çevrenizle olan iletişimlerinizi düzenleme yoluna giderek gerçek arkadaşlarınızın kim olup kim olmadığına bakacak, uzun süreli ve kalıcı birliktelikler inşa etme yolunda ilişkilerinizi sağlamlaştırmak isteyeceksiniz. Hafta ortasından itibaren bu anlamda ikili ilişkiler ve iletişim sizin için önem kazanıyor olacak. Hafta sonuna doğru ise sosyal çevrenizle olan ilişkilerinizde finansal sorunlar yüzünden adını koyamadığınız fakat güçlü bir şekilde hissettiğiniz bazı şüphelerin peşinden gidebilir ve neyin ne olduğunu daha bilmeden yanlış anlaşılmalara sebep olabilecek söylemlerde bulunabilirsiniz. Sizlere tavsiyem bu gibi konularda gerçekliğinden emin olduğunuz şeylerin peşinden gitmeniz ve şüpheli konularda bilgi sahibi olduktan sonra konuşmanız olacaktır.

Haftanın mottosu: “Bugün yüzleşemediğiniz şeyler daha sonra tekrar karşınıza çıkar, genellikle de başlangıçtaki şartlardan iki kat daha zor bir şekilde."

YAY19-25 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta aile, ev ve yuvanızı ilgilendiren her konuda aktivasyon sağlamanız ve gerektiğinde elinizi taşın altına koymanız gereken bir süreç olacaktır. Kendinizi düşündüğünüz ve bencillik yaptığınız bazı konularla ailenizin sizi yüzleştirmesi mümkün gibi gözüküyor. Bu çerçeveden bakıldığında sizlere söylenenler ve sizin bunun karşısında hissettikleriniz ağır gelebilir. Kendinizi özgür ve hesap vermeye açık bir yapıda görmek istemeyebilirsiniz. Âmâ bu süreçte ailenizin yanında olmanız gereken ve belki de birbirinize kenetlenmeniz gereken konular mevcuttur. Bu konuları da es geçerek üzerini kapatmanız mümkün değildir. Aile olmak karşılıklı güven ve saygı gerektirir. Sizler bu kutsal yuvada belki uzun zamandan beri baskın ve kontrolcü davrandığınız belki de üzerinize binen sorumluluklar sizi böyle yapmaya zorluyordu.

Fakat şimdi eskisi gibi ağır sorumluluklar altında değilseniz bir parça değişmenizde ve esnek olmanızda bir zarar yoktur diye düşünüyorum. Zira kişi kişinin aynasıdır derler. Sizdeki bu olumlu değişim karşı taraftan da kopya etkiler halinde size geri dönecektir. Yaşam bize sunulan en iyi armağandır. Genel anlamda ilişkilerinizde yine güven sarsıcı olaylara karşı dikkatli olmanızda fayda vardır. Özellikle kariyer beklentilerinizi yürüttüğünüz kişiler ve olaylarla ilgili artık daha somut ve gerçekçi bir bakış açısıyla olayları gözlemleyip bir ders çıkarmalısınız. Bunun yanında haftanın ilk günleri aşk ve flörtler anlamında aktif, hareketli ve yaratıcı enerjiler devrede olacak. Heyecan verici olaylar gündeminizde ama kafanızı karıştıran aslında genel hayatınızdaki sorunlar. Bunlara karşı da hafta ortasından itibaren bulacağınız finansal çözümlerle rayına oturan rahat bir profil çiziyor olacaksınız.

Haftanın mottosu: “Şiddet göstermeden güçlü, zayıflık belirtmeden yumuşak ol."

OĞLAK19-25 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta sizler için tamamen yakın çevre iletişimleriniz, seyahatleriniz, eğitim hayatınız ve akrabalarınızla olan konularınız gündeminizde olacaktır. Özelikle bu hafta yakın çevrenizle aranızda yanlış anlaşılmalar ve dedikodular yüzünden ufak tefek gerginlikler yaşanılabilir. Gizli kalmış konular yada sizin çevrenizden gizlemiş olduğunuz bazı oluşumlar varsa bunlar ortaya çıkabilir, dikkat edin. Bugünlerde iş hayatiniz ile ilgili vereceğiniz kararlarda bazı yanılgılar olabilir. İş hayatınızı ilgilendiren konularda yanılgı gösterdiğiniz oluşumlar zira hâlâ devam etmekte. Tavsiyem bu dönemde afaki söylemlerle hareket etmemeniz, bu konuda biraz daha bekleyip gerçekleri görene kadar hareket etmemeniz olacaktır.

İlişkiler bazında geçmişte yaşadığınız hayal kırıklıkları artık tamamen geçmişte kaldı. Bunu artık ruhunuzdan silip atmalı kendinize yara oluşturacak hiç bir acıyı içinizde çoğaltmamalısınız. Çünkü böyle davrandığınız sürece hayatınıza kimse giremeyecektir. Eğer sizler bir şeylerin önünü kapatırsanız sonradan neden olmuyor diye yakınırsınız. Şikâyet etmek yerine kendinizi bu konuda geliştirmeli ve önce aynayı kendinize çevirmeyi öğrenmelisiniz. Bugünlerde sizden gizlenilen bir konunun varlığını hissediyorsanız önce bunun bir arka plan araştırmasını yapmalısınız. Hayatınızdaki köklü değişimleri başlatmak için şartların biraz daha kıvamlaşmasını beklemekte fayda vardır. Hafta ortasından itibaren aşk hayatınızda daha gerçekçi ve romantik etkilerle ruhunuzu sizi yoran ağırlıklardan arınmış hissedebileceksiniz.

Haftanın mottosu: “Sabır ve zamandan kuvvetli bir şey yok: Her şeyi bunlar yapar."

KOVA19-25 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Hafta sizler için maddi ve finansal geleceğinizi ilgilendiren konu ve oluşumlara dayalı sorunları çözmek ve bu sorunlara yeni yaklaşım yolları belirlemek ile ilgili çalışmalar yapmakla geçecektir. Yeni bir gelir kaynağı bulmak için arayışa girebilir, bununla ilgili tanıdığınız kişilerle görüşmek üzere irtibata geçebilirsiniz. Artık gücünüzü toparlamak ve bunu bir an önce karşı tarafa sergilemek istiyorsunuz. Evet, haklısınız fakat kendinizden ve gücünüzden emin olmadığınız sürece bunu yapmanız sizlere doğru sonucu getirmeyecektir. Bu zaman zarfı içinde bazı durumlar ve koşulları oluşturmak için daha fazla çaba gösterip o şekilde karşılarına çıkmak daha mantıklı bir yol olacaktır.

Analitik düşünme becerinizle geçmişten gelen bazı sorunlara sürpriz çözüm yolları bularak tolere edebileceksiniz. Hayatınızda bir yük olarak gördüğünüz ekstra sorumluluklar ve bunları oluşturan maddi giderlerden kurtulmak isteyebilirsiniz. Yine hafta başından itibaren yakın çevre iletişimleriniz ve sosyal çevrenizle olan yoğun iletişimleriniz ile onlara vakit ayırmanız gereken durumlar oluşurken hafta ortasından itibaren aile ve finansal kaynaklar alanında destekler alabileceğiniz özel durumlar gelişebilir. Hafta sonuna doğru bekâr olanlar ilişkilerinde aşk ve flörtler üzerine bir takım yanlış anlaşılmalar ve yalan haberler üzerine sıkıntı yaşayabilirler. Bu noktada bu haberin çıkış kaynağını ve ne amaçla söylendiğini tespit etmek önemlidir.

Haftanın mottosu: “Yüzüne kapatılan kapılar ile kararlılığın, arkandan kapatılan kapılar ile cesaretin test edilir."

BALIK19-25 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Sevgili balıklar bu hafta sizler için ilişkiler aksında oldukça hareketli ve bir o kadar da yoğun bir zaman dilimi olacaktır. Özellikle ilişkilerinizle ilgili yeni başlangıçlara kendinizi hazırlamak ve artık gücünüzü elinize almak isteyecek ve yaptığınız fedakârlıklara karşılık daha fazla fedakârlıklar görmek isteyeceksiniz. Şimdiye kadar yaptığınız yanlışları anlayarak ilişkilerde kurban rolü üstlenmek istemeyecek, sizi gereksiz yere duygusallığa iten nedenleri bir bir bulup hayatınızdan çıkarmak isteyeceksiniz. Yine de bunu yaparken merhamet duygusu ön planda olacaktır. Kısacası bu hafta sizler için kişisel aydınlanma haftası diyebiliriz çünkü eskisi gibi olmadığınızı siz de görüyorsunuz. İnandığınız her konuya bağımlılık göstermekten vazgeçmek için belirli kararlar alabilir, kendinizi bu noktada geliştirmek için içsel anlamda bir temizliğe gidebilirsiniz.

Aynı zamanda bir yandan ruhunuzu yenilerken kişisel görümümüzü de değiştirmek isteyecek ve bunun için hafta ortasından itibaren yeni kararalar alacaksınız. Yalnız hafta sonuna doğru beklentilerinizle ilgili hayal kırıklıkları oluşabilir, bu noktada kendinize söz verdiğiniz gibi davranarak hemen duygusallığa kapılmak yerine güçlü bir balık olarak konuya başka taraftan bakmak sizi daha iyi hissettirecektir. Kariyer ilişkilerinizde beklentilerin karşılanamaması üzerine yeni kararlar alabilir ve uygulama yoluna gidebilirsiniz. Ayrıca yalanlar üzerine kurulu bir hikâyenin karakterlerinden biriyseniz bu yolda mücadelenizin büyük olacağını söylemeliyim.

Haftanın mottosu: “Sağlıklı yaşamın sırrı an'ı yaşamakta hızlıdır."

False