GeriAstro Gündem 12-18 Mart Haftalık Burç Yorumları!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

12-18 Mart Haftalık Burç Yorumları!

12-18 Mart Haftalık Burç Yorumları!

"12-18 Mart haftalık burç yorumunuzu okudunuz mu? Uzman Astrolog Aygül Aydın'dan haftalık burç yorumunuzu okuyun..."

KOÇ

Haftaya kariyer hayatınızda sizden beklentilerin ağırlığı altında stres yaşayarak başlamanız olası. Sorumluluklarınız artıyor ve iş yükünüz çoğalıyor. Venüs ve Merkür’ün burcunuzdaki etkisinden dolayı, çevrenizde daha görülür ve dikkat çekici bir görünüme bürünüyorsunuz. Aynı zamanda bu etki sizleri daha sivri dilli özgür kılmak isteyebilir. Ancak bu şekilde davranırsanız hem kariyer hem de aile ilişkileriniz çıkmaza girebilir. Hiç ummadığınız kişiler tarafından sizler ekarte edilmek istenebilirsiniz. Yine bu dönemde yöneticilerinize olan ilişkilerinizde ayrıca dikkatli olmanız gerekir. İş ile ilgili konularda kişisel önerilerinizin kale alınmadığını hissedebilir motivasyon konusunda zayıflığa düşebilirsiniz. Bu hafta kısacası olduğunuzdan daha fazla iyicil olmalı, hiç kimseyi karşınıza almamalı, bütün olumsuzluklar karşısında yılmamalı ve büyük moral gücü ile bütün olumsuzluklara meydan okumalısınız. Hafta ortasından itibaren bu etkiler nispeten düzelecek ve size hak veren kişileri yanınızda bulabileceksiniz. Kimseye anlatmadığınız, içinize dert olan bazı konuların sizi hayata karşı daha da güçlendirdiğini görecek ve yaralarınızı sıkıca tutunup onlardan kuvvet aldığınızı fark edeceksiniz. Ancak yine de siz siz olun kimseye sıkıntılarınızı anlatmayın ve içinizde geçmişin sıkıntısını taşıyıp geleceğinizi karartmayın.

Haftanın Mottosu:

“Unutmayın zihniniz en büyük servetinizdir. O yüzden içine ne koyduğunuzda dikkat edin."12-18 Mart Haftalık Burç Yorumları

BOĞA

Bu hafta gizlediğiniz her ne konu varsa bunlarla ilgili sınanma noktasına gelebilirsiniz. Bu nedenle yaşayacaklarınıza dikkat etmeli, gizlediğiniz konular hakkında yaşayacaklarınız için şimdiden hazırlığınızı yapma yoluna girmelisiniz. Bu eğer özel ilişkilerle ilgili bir durum ise kendinize ve özellikle kişiliğinize uymayan bu konuyu artık bitirmeli ve daha çok belirginlik taşıyan konulara kendinizi vermelisiniz. Aksi takdirde hem ruhunuz hem de zihniniz incinecektir. Yine şu noktada dikkat etmeniz gereken bir durumda yaşadıklarınızı eğer gözden uzak yaşamak istiyorsanız bunun da bedelini ödemeye hazır olmalısınız. Zira siz ne kadar saklasanız da mutlaka gören veya duyan birileri çıkacaktır. Bu nedenle artık kendinize uymayan ve oldukça da rahatsız edici bu davranışı bırakmalı ve kendinize ait istikrarlı bir rota belirlemelisiniz. Kim bilir belki de uzaklarda aradığınız bu kişi en yakınınızda fakat sizin hiç fark etmediğiniz bir kişidir. Hafta ortasından itibaren kariyer hayatınızda kısır döngülerin tüm zincirlerini kırabileceğiniz başarılı deneyimler yaşayabilirsiniz. Kontrol edemediğiniz ve öngöremediğiniz bazı konular ve heyecanlar hayatınıza hızlı bir şekilde dahil olabilir.

Haftanın Mottosu:

“Bir kez yalanını yakaladığın birinin bin kez doğrusunu sorgularsın." 12-18 Mart Haftalık Burç Yorumları

İKİZLER

Bu hafta çalışma hayatınızla ilgili yoğun gelişmeler yaşayabilir, kariyerinizi yönettiğiniz alanlar ve beklentileriniz konusunda bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yine yöneticilerinizle ilgili konularda fikirlerinizin beğenilmediğini düşünebilir, bazı konularda ısrarcı bir tutum sergileyebilirsiniz. Fakat bu gibi konularda hayal kırıklığı yaşamak yerine düşüncelerinizi bir müddet sonra iletmek belki daha faydalı sonuçlar verecektir. Şimdiye kadar bazı kişilerden güçlü destekler görüyor olmanız her zaman göreceğiniz anlamına gelmez. Zira bununla ilgili olayları bu hafta yaşamınız mümkün. Size her zaman destek veren kişileri bu hafta yanınızda göremiyor oluşunuz sizi durgunluğa itebilir. Bazı kararlar da değişiklik yapma yoluna gidebilirsiniz. Kararsız kaldığınız durumlarda ise duygularınızla hareket etmemeli bir müddet hislerinizin yerine oturmasını beklemelisiniz. Yine bu dönemde hırsızlık ve dolandırıcılık durumlarına çok dikkat etmeli, yalan ve ikiyüzlülüğe karşı kendinizi korumayı bilmelisiniz. Ayrıca bazı fırsatçılar tarafından paranızın üzerine yatılması gibi durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Ödemelerinizi zamanında yapamayabilir ve bir anlık dalgınlıklarla bu tarihleri kaçırabilirsiniz. Haftanın ilk ve orta günleri finansal ödemleriniz için daha uygun günlerdir. Hafta sonuna doğru karşınıza yeni çalışma fırsatları çıkabilir. Sizi cazip gibi görünen bu konuda hala tam bir netlik oluşmadığından şu an için beklemede kalmanız daha iyi olacaktır.

Haftanın Mottosu:

“Kim olursanız olun, ne yaparsanız yapın, nereden gelirseniz tercihleriniz umutlarınızı yansıtsın korkularınızı değil.” 12-18 Mart Haftalık Burç Yorumları

YENGEÇ

Haftaya, ilişkileriniz ve ortaklıklarınızla ilgili hem aktif hem de değişken koşulları yönetebilmek üzerinden bazı sorumlukları alarak başlangıç yapıyor olacaksınız. Eşinizin hayatıyla ilgili değişimler sizin de hayatınızı olumlu yönde değiştirebilir. Ama burada aktif olarak yönetmenlik rolünü siz üstlenmeniz gerekecektir. Yani bu şu demektir: Eşinizi sizin yönlendirmeniz gerekiyor. Eşinize vereceğiniz destek ve güçlü işbirliği sayesinde beraber çok güzel kararlar alabilir ve uygulayabilirsiniz. Ama dediğimiz gibi eğer bu konuda baskın bir yol izlerseniz ve bu yol haritasını kendiniz çizerseniz çok güzel şeylere vesile olabilirsiniz. Yalnız olan yengeçler için bu hafta önemli tanışmalar ve heyecan verici başlangıçlar oluşabilir. İletişim adına kurmak istediğiniz ama bir türlü gerçekleştiremediğiniz köprüleri bu hafta itibariyle kurabilirsiniz. Hafta ortasından itibaren geçmiş borçlarınızı toparlayacağınız ya da geleceğe yönelik yapılandıracağınız planlarınız için yeni kaynaklarla tanışabilir, gelir seviyenizi yükseltecek işler yapabilirsiniz.

Haftanın Mottosu:

“Sevgi tıpkı bir gül gibidir. Rastgele tutarsan dikenleri batar, tutmasını bilirsen o gül sana tapar." 12-18 Mart Haftalık Burç Yorumları

ASLAN

Hafta ortasından itibaren çalışma hayatınız ve iş ortamınızla ilgili bazı geleneksel beklentiler ve modern girişimler arasında kalabilir ve baskılara karşı bir denge profili oluşturmak isteyebilirsiniz. Sizler yeniliklere düşkün, geleneksel fikirlerden hoşlanmayan ve hep hayatında yeni bir şeyler üretmek isteyen yönetici gezegeniniz Güneş'in gözü kara çocuklarısınız. Bu nedenle çalışma ortamınızda daima yenilik görmek ister ve arkadaşlarınızın da bu yönde yeni fikirler içinde olmasını arzu edersiniz. Eğer yeni projeleriniz var ise bunu karşı tarafa göstermeden önce daha titizlikle incelemeli ve biraz daha bekleyerek olayların ve şartların olgunlaşmasını sağlamalısınız. Bu noktada kendinizi engellenmiş ve baskılanmış hissetmemeli ve bazı şeylerin zamanı gelince daha iyi olacağını kendinize kabul ettirmelisiniz. Haftanın ilk günleri eğer yönetici konumunda iseniz, çalışanlarınız arasında sizin yüksek hedeflerinizden dolayı bazı dedikodu ve yanlış anlaşılmalar duymanız mümkündür. Yönetici konumunda değil çalışan konumunda iseniz bu sefer de kendinizi fazlasıyla işinize vermenizden dolayı yanlış anlaşılabilir ve çalışma arkadaşlarınızın baskıcı davranışlarına maruz kalabilirsiniz. Hafta ortasından itibaren nispeten ilişkilerinizin daha iyi düzeleceği ve hayatınıza yeni soluklar getirebileceğiniz güzel etkiler devrede olacaktır. Aynı zamanda bu özel ilişkileriniz için de geçerlidir. Sağlığınızda stres konularında gerginlik yaşamak istemiyorsanız bazı şeyleri oluruna bırakmayı tercih etmelisiniz.

Haftanın Mottosu:

“Yaptığınız yeniliği yeni bir geleneğe dönüştürürseniz zirveye çıkarsınız." 12-18 Mart Haftalık Burç Yorumları

BAŞAK

Haftanın ilk günlerinden itibaren aşk ve ilişkilerden yana yoğun bir trafik içerisinde olabilirsiniz. Eş ya da partneriniz ile aranızdaki sorunları giderecek çözümler bulacak ve bunları karşılıklı konuşarak halletme yoluna gitmek isteyeceksiniz. Bu konuda aranızdaki iletişimlerde baskın taraf olmanın sorumluluğunu taşımak zorunda kalabilirsiniz. Karşılaştığınız kriz durumlarından kendinize yeni bir yol haritası çıkarmak isteyecek ve uzun süre bu sorunlarla ilerleyemeyeceğinizi çok net görebileceksiniz. Bununla ilgili fikirlerine güvendiğiniz sosyal çevrenizden de özel destekler alabilirsiniz. Eşinizi yargılayan değil anlayan taraf olursanız iletişimde daha sakin bir yol izlerseniz şimdiye kadar nerede ve nasıl hata yaptığınızı daha iyi görebilirsiniz. Yine karşı taraftan da sizin nasıl göründüğünüzü sakinlikle dinlerseniz bu konudaki hatalarınızı giderme konusunda daha başarılı olabilirsiniz. Kısacası eğer sorunları hayatınızdan gerçekten çıkartmak istiyorsanız bunun için elinizden geleni yaparsınız. Şunu da bilmelisiniz ki hatalar hiçbir zaman tek taraflı değildir. Bu konuda kendinizi olaydan sıyırmamalı ve size düşen payı gönüllülük içinde almalısınız. Hafta ortasından itibaren çalışma hayatınız ve çalışma arkadaşlarınızla olan iletişimleriniz yönünde değişik bir bakış açısı geliştirmek isteyeceksiniz. İş hayatınızda yenilemek istediğiniz ortak projeleriniz varsa bu alanda yeni girişimler başlatmak adına önemli görüşmeler yapabilir, risk faktörü taşıyan finansal girişimleri bir kenara bırakmak isteyebilirsiniz.

Haftanın Mottosu:

“Eğer hayat yaptığımız seçimlerse ben bugünden mutlu olmayı seçiyorum." 12-18 Mart Haftalık Burç Yorumları

TERAZİ

Haftaya ev ve aile yaşamınızda meydana gelen sorunları çözümleyerek başlıyor ve huzur verici bir şekilde giriş yapıyorsunuz. Zaten uzun süredir yaşadığınız bunaltıcı hava sizi hayata karşı umutsuz ve karamsar bırakmıştı. Bu nedenle kendinizi ne çalışma hayatına verebiliyor ne de kendi içinizde huzur duyabiliyordunuz. Ancak bütün bu sıkıntılar bu hafta gerçek bir çözüme kavuşarak size ve karşınızdakilere artık mutlu olmanın anahtarlarını veriyor. Eviniz ve yaşadığınız yere dair düşünce yapınızda bazı değişiklikler fark edecek ve bunları yapılandırmak için aile içinden büyüklerinizle görüşmek isteyeceksiniz. Onlarla beraber alacağınız kararlar sizleri yaşamda daha da farklı bir noktaya kadar götürecektir. Hafta ortasından itibaren aşk ilişkiler cephesinde olumlu gelişmeler meydana gelecek ve partnerinizden beklediğiniz adımları alabileceksiniz. Eğer çocuğunuz var ise onların hayatında gelişen olumlu gelişmelerle daha da mutlu olabilirsiniz. Bu hafta ortasından itibaren özellikle hayatınızı iyileştirmeniz için neye ihtiyacınız olup olmadığını anlama ve farkındalık yaratan gelişimleri bekleme günüdür. Dostlarınızla yapacağınız sohbetler bu düşüncenize daha da katkılı olabilecektir.

Haftanın Mottosu:

“Mutluluğun en iyi yanı, sizinle birlikte başkalarının da mutlu olmasını sağlamaktır." 12-18 Mart Haftalık Burç Yorumları

AKREP

Bu hafta duygusallığınızın giderek artacağı, kendinizi aşk hayatınız, istek ve arzularınıza adayacağınız bir hafta olacak gibi gözüküyor. Zira uzun süredir sizi yoran düşünceleriniz, bedeninizi ve ruhunuzu gevşetmeye vaktin geldiğini söylüyor. Yaşamda zihinsel ve ruhsal olaylar birbirine eşlik etmediği zaman günlük işlerimiz bile bizi sıkacak bir noktaya gelebilir. Bu nedenle bu hafta ruhunuzu arındırmaya ve kendinize şımartmaya yeteri kadar vakit ayırabilmelisiniz. Bununla ilgili haftanın ilk günleri çok destekleyici fikirler üretip aklınıza gelen yeni ve geleneksel düşünceleri harmanlamalı ve yeni bir sentez oluşturup kendi yaşamınıza uyarlamayı bilmelisiniz. Bunu yaptığınız takdirde sizler de göreceksiniz ki yaşamınız bambaşka bir boyuta dönüşecek. Aile ve kariyer hayatına baktığımızda mücadele etmeniz gereken konuların sizi hafta ortasından itibaren yoracağını belirtmek durumundayım. Bu konuda sorunların üstüne gitmek yerine kendinizi yalnızlaştırmak isteyecek ve bir müddet herkesten uzakta bazı şeyleri daha iyi anlamak isteyeceksiniz. Fakat bunu yaparken zihninizin oyunlarına gelmemeli ve önyargılarınızı düşüncelerinizin içine hapsetmemelisiniz. Hafta sonu ise sizler için adeta doping nitelikte olacaktır. Zira kalbinizin ritmini değiştirecek kişiyle tanışabilir ve aşk hayatınız hiç ummadığınız kadar güzelleşebilir. Yeter ki siz görmeyi ve yaşamayı bilin.

Haftanın Mottosu:

“Gerekli olan şey durumdaki bir değişim değil, bilinçteki bir değişimdir." 12-18 Mart Haftalık Burç Yorumları

YAY

Haftaya maddi konularda meydana gelen sorunlar ve baskılanmalara karşı kendinizi güven duygusundan yoksun hissederek başlayabilir, statünüz ve gelir kaynaklarınızla ilgili bazı kayıp korkuları yaşatabilecek sorunlarla yüzleşebilirsiniz. Maddi anlamda sizleri destekleyen şartlara doğru yönelmenizde ve bu dönemi finansal destekler alarak geçirmenizde fayda vardır. Yine aşk ve ilişkiler cephesine bakıldığında beklediğiniz destekleri görmenizin yanı sıra bu konuda sizin de istikrarlı davranmanız durumu toparlar vaziyette olacaktır. İlişkinizdeki istikrarı siz de görecek ve bunu sonuna kadar sürdürme çabası içinde olacaksınız. Hafta sonunda ailevi ilişkilerde gerilimlere dikkat etmeli bu konuda daha sakin bir tavırla dinleyici tarafında olmalısınız. Sizin ailenizden beklediğiniz maddi destekler onlar tarafından haklı olarak algılanacak ve uzun zamandır süregelen sorunlarda sorun çıkaran tarafın siz olmadığını anlayacaklardır. Kariyerde bağlayıcı ve güçlü etkiler devrede. Sorunları karşılıklı konuşarak çözümleyebileceksiniz. Yalnız sosyal çevrenizle zıtlaşmalara karşı dikkatli olun. Her zaman ve her yerde serinkanlı olmanız size büyük fayda sağlayacaktır bunu unutmayın.

Haftanın Mottosu:

“Deneyeceksen sonuna kadar git. Yoksa hiç başlama bile." 12-18 Mart Haftalık Burç Yorumları

OĞLAK

Hafta boyunca hem sosyal hem de yakın çevre iletişimleriniz hız kazanacak. Bazı kişilerle aranızda oluşacak bağları daha da kuvvetlendirmek isteyecek onlarla farklı görüşmeler içinde olabileceksiniz. Yine yakın çevre kişileriniz arasından seçeceğiniz bazı kişilerle geleceğe yönelik güzel planlar gerçekleştirecek ve sağlam temeller üzerine olan dostlukları daha da pekiştireceksiniz. Ayrıca bunun yanında yeni tanışacağınız kimselerle çok farklı fikir alışverişlerinde bulunabilir onların engin tecrübelerinden yararlanabilirsiniz. Fikir almaya ve vermeye müsait olduğunuz sürece işlerinizin daha yolunda olduğunu görecek ve bunu her zaman prensip haline getirmek isteyeceksiniz. Kısacası bu hafta sizin için dostluklarını sağlamlaştırma ve yeni dostluklar edinme haftası olacaktır. Ayrıca bu hafta edindiğiniz fikirler de sizi çok fazla etkileyecektir. Dostlarınız, sizin görmediğinizi gösterecek duymadığınızı duyuracaktır. Eş veya partnerle aranızda geçen problemleri iletişim kanalıyla çözmeniz mümkün. Bu hafta olabildiğince açık iletişime önem vermeli, karşınızdakinin anlayabileceği bir dil üzerinden problemlerinizi gidermelisiniz. Eğer bu anlayışı karşı taraftan beklerseniz ipleri fazlasıyla germiş olursunuz.

Haftanın Mottosu:

“İş üzerinde kurulan bir dostluk, dostluk üzerine kurulan bir işten daha iyidir." 12-18 Mart Haftalık Burç Yorumları

KOVA

Bu hafta aile üyelerinizin birbirleriyle olan sorunları ve problemleri ile ilgilenmeniz sizleri de strese altına sokabilir. Yapacağınız fedakârlıkların nereye kadar olacağı hakkında henüz bir fikriniz yoksa o zaman kendi sınırlarınızı çizmenizin vakti gelmiş demektir. Hak edene hak ettiğinden fazla verdiğiniz değer sizi değersizleştirebilir. Bu nedenle bu zamana kadar yaptığınız yanlış seçimlerinizi görme ve bunu artık değiştirme yoluna gitmelisiniz. Aksi takdirde yaptığınız fedakârlıklar boşa çıkacak ve siz yine kötü olan taraf olacaksınız. Bunu yaşamak istemiyorsanız aile olmanın kıymetini bilmeyen ya da bunu tam olarak anlamayan kişilere karşı açık bir şekilde duygularınızı ifade etmeli ve bazı konularda canınızın yandığını onlara açık bir şekilde belirtmelisiniz. Özel ilişkilerde ise hafta ortasından itibaren karşınızdaki kişinin egoistçe tavırları yüzünden zor durumda kalabilir, kendi kabuğuna çekilmek isteyebilirsiniz. Sizin de gördüğünüz gibi bu hafta iletişimden yana epey sıkıntılar gözükmekte. Fakat şunu da belirtmemiz gerekir ki bu konuda kendinizi geliştirme ve iletişim konusundaki hatalarınızı fark etmediğiniz sürece bunların yaşamınızda tekrarlaması hiç tesadüf değildir. Toplum içindeki duruşunuzu ve kişisel olarak insanlara yaklaşımınızı sorgulayıcı bir tavır içinde olursanız hatalarınızı daha iyi fark eder ve bunların telafisi için daha gayret sarf edersiniz. Hafta sonuna doğru maddi ve finansal gelirlerde bazı sorunlarla yüzleşmeniz bu sorunlara karşı artık gerçekçi bir yaklaşım belirlemeniz gerekebilir.

Haftanın Mottosu:

"Duygularımızı, düşüncelerimizi ve tavırlarımızı her zaman bir şeyi algılama biçimimiz belirler." 12-18 Mart Haftalık Burç Yorumları

BALIK

Bugüne kadar harcadığınız emeklerin karşılığını alabileceğiniz özel bir hafta. Bilhassa toplum içi ilişkilerinizde insanlara bugüne kadar gösterdiğiniz anlayış ve fedakarlığın sizlere geri dönüşünü görecek ve bazı konularda haklı çıkmanın gururu içinde olacaksınız. Özellikle hafta başından itibaren yakın çevre iletişimlerinizle kendinizi daha da fazla ortaya koyacak, seyahatler ve güçlü işbirlikleri sayesinde yaşamınızı bambaşka bir noktaya götürüyor olacaksınız. Hafta ortasından itibaren geçmişten bugüne gelen gizli kalmış bazı gelişmeler yeniden başınızı ağrıtabilir. Bu konuyla tekrar yüzleşmek ve bu sefer olayı netleştirmek isteyebilirsiniz. Eşinizle veya partnerinizle maddi sorunlar yüzünden bir takım anlaşmazlıklar da yaşamanız mümkün gözüküyor. İletişim konusundaki zayıflığınız ve çoğu şeyi konuşmaktan çekiniyor yapıda olmanız size birçok şeyi kaybettirebilir. Bunu yaşamak istemiyorsanız karşınızdaki kişiyle açık bir şekilde konuşmalı ve hayatınıza problem olarak yansıyan bütün noktaları ele almalısınız. Yalnız olan balıklar ise bazı sorunlarını takıntı haline getirmeyi bırakmalı ve daha çok hedefleri ve hayalleri ile ilgili konulara kendilerini yöneltmeliler. Bu konuda kendilerinden yaşça büyük hatırı sayılır sosyal çevre bağlantılarını da güçlü tutabilirler. Hafta sonuna doğru ilişkilerde beklentilerinizin karşılanacağı yeni bir yol ayrımına doğru gidecek ve bu yolda dönüşüm içeren yeni kararlar alabileceksiniz.

Haftanın Mottosu:

“Yola devam et. Yere düş. Dünya aşağılardan daha farklı görünecektir. Mücadele olmazsa güçlenemezsiniz."12-18 Mart Haftalık Burç Yorumları