« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mahfesığmaz'da kupalar sahiplerini buldu

Adana'da son yıllarda genç yetenekleri tenise kazandıran Mahfesığmaz Tenis Kortu'nda yapılan turnuvada şampiyon olan tenisçilere kupaları törenle verildi.

Duygu Sedefoğlu
SON GÜNCELLEME

Yaklaşık 200 sporcunun raket salladığı turnuvanın ödül törenine Adana Vali Yardımcısı İbrahim Avcı, 1'inci Sınıf Emniyet Müdürü Ali Yaşar Açıkbaş, Adana Emniyet Müdür Yardımcısı Cengiz Aydoğdu, Çukurova Belediyesi Başkan Yardımcısı Abdulkerim Özkul, Çukurova Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Nazım Dallı, Ceyhan Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürü Mehmet Şahin, sporcular ve aileleri katıldı. Törende konuşan Vali Yardımcısı Avcı, turnuvayı organize eden tenis antrenörü Feridun Açan'ı kutlayarak, "Feridun hocamız, tenis camiasının yakından bildiği, tanıdığı ve sevdiği bir isim. Kendisi Adana için bir kazançtır. Tenise verdiği, spora verdiği emekler için kendisine Adanamız adına teşekkür ediyorum" dedi. Bu tür organizasyonları sürdüreceklerini belirten Feridun Açan da, Adana'yı teniste daha iyi yerde görmek istediklerini ve bu hedef doğrultusunda çalıştıklarını söyledi.

Konuşmaların ardından turnuvada dereceye giren sporculara kupaları verildi. Şampiyon raketler ise şu isimlerden oluştu:
Kadınlarda master grubu Ayşe Erkuş, Ece Şanıvar, Emel Ünal, A grubu Funda Ölmez, Gönül Güllü, Fethiye Mumcu, B grubu Pınar Ertuna, Çiğdem Arısoy, Ülkü Boldaş, C grubunda ise Güllü Çilenti, Filiz Öztürk ve Özlem Okdemir.
Erkeklerde master grubu Serkan Şenlik, Mehmet Ali Keskin, Cem Çevik, A grubu Yüksel Eker, Hacı Apak, Serkan Sicimoğlu, B Grubu İlter Tosun, Murat Yariz, Yiğit Çilli, C grubunda ise Yasin Pekmez, Osman Sert, Mehmet Şahin.


 


Bunları da Beğenebilirsiniz