« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mahçup etmem

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

<ı>Boşluğu dolacak

G.Saray'da Hakan Şükür'ün, Juventus'un teklifine evet demesinin ardından transfer sadece imzaya kaldı. Bu konuda yorum yapmak için bir yandan son dakikaya kadar beklemeyi tercih eden Teknik Direktör Fatih Terim, bir yandan da takım içinde golcünün alternatifini bulmaya çalışıyor.

<ı>Seçimini yaptı

‘‘Hakan Şükür ancak Juventus Kulübü'yle sözleşme imzaladıktan sonra bu konuda açıklama yaparım’’ diyen Fatih Terim, Kanarya Adaları'nda yapılacak kampa giderken, Hakan'ın Juventus'a transfer olması halinde onun yerinde görev yapacak isim olarak genç futbolcusu Ümit Davala'yı seçti.

<ı>Ümit memnun

Sarı kırmızılı takımda savunmadan orta sahaya kadar birçok bölgede oynayan Ümit Davala, kendisine forvette yer verilmesi halinde memnun olacağını ve bu görevi en iyi şekilde yapacağını söyledi. Ümit, ‘‘Ben profesyonel bir futbolcuyum. Hangi mevkide görev yaptığım farketmez’’ dedi.

<ı>Görevimi yaparım

‘Her mevkide görev yaparım, hiç problem değil’’ ifadesini kullanan Ümit şöyle konuştu: ‘‘Bana böyle bir görev verildiyse bundan sevinç duyarım. Sadece biraz antrenman eksiğim var. Bunu da en kısa sürede tamamlayarak görevimin gereğini yerine gitereceğimden hiç kimsenin şüphesi olmasın.’’CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.